Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Borlach said:

genelde shaman oynuyorum ama bi türlü güzel bi deck oluşturamadım. elimde earth elemental, faceless alakir falanda var. fulle yakın shaman, bi doom hammer yok

Bende şaman kullanıyorum genelde silah kullanmıyorum. Alakirde kullanmıyorum henüz ama deckim baya güzel geliyor bana çok kötü kartlar falan çekmezsem genelde galip oluyorum.

Birde bi şaman sevdası başlamış sanırım dün 10 maç üst üste şaman geldi (:
Sosyal ağlarda paylaş

suna dikkat ettiniz mi. ranked ödülü filan yok sadece 500 win yaparsan golden hero'ya sahip olucan + örneğin atıyorum: o sezon lvl 5'te bitirdin reset geldiginde seni 25'ten degilde 15'ten baslatıcak reset'ten sonra. Hepsi bu :/ ranked oynamam icin bir neden yok yine... Daily questleri yapıp gold kasıcaz arena icin.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce söyledim yine söylüyorum ranked'e ödül sistemi gerek.

bir önceki sezonu kaçıncı sırada bitirdiğimizi bile göremediğimiz saçma bir olay ile yürümez.

en güzeli o sezonu bitirdiğin rank'a göre gold ve deck ödülü gibi şeyler olabilir, o sıralama profilde görülür yapılır sezon geçtikten sonra da.

şu hali ile bir çekiciliği yok
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

inyormaynd said:

BonePART said:

If you disconnect from a game, you now have 60 seconds to try and reconnect and pick up from where you left off.

Inanamıyorum blizzden beklenmiyecek kadar başarılı bi upgrade.

Oha lan bu çok iyi olmuş helal olsun.

Aynen ya. Blizz adam olmaya basladi sanki.

sabonis yine yasadi. Biz rare,common karti tutuyoruz bozdurmuyoruz. 5 degilde 40 dust gelsin diye :(

yine derken? =) ilk kez oluyor böle bişi
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

inyormaynd said:

Paladin'in nesini gördün de o kadar OP diyorsun?

benimle minionlarımı tutup yere çarpıyor, kılıcıylan bana vuruyor heyvan gibi bide canını dolduruyor, onu geçtim artık deck limit kaçsa periyodik olarak kendine 8 hp veriyor, herhangi bir miniona skndrk bir costla +4 +4 verip tüm boardu kırabiliyor, hani divine shieldlara, vs girmiyorum, anasını satim legendary atıyorum nasıl bir rngyse adam spell attığında tüm damageı legendary yiyor benim 5 kart arasından arka arkaya.

hayır anlamadım yani neyini görmem gerekiyor?

eyvallah bende arada mage oynuyorum 5 turn arka arkaya freeze aldığım oluyor vsde, bu paladinlerin hepsi bunu yapabiliyor yok karttır rngdir değil başka ne kartı var adamların zaten.

hani hem holy olsun protection heal alsın eyvallah e bunun üzerine öküz gibi damage var adamların basic setinde bile.

hani başka bir class gelsin eyv kombo yaptı düşündü vs derim anlarım bunda öyle birşey sözkonusu bile değil, az oyunu takip et arada yemek yerken bu, zeka falan gerektirmiyor paladin oynamak.

bence :)

Abi bu kadar op olduğunu düşünüyorsan rank 10'dan aşağıya pala ile gelmeye çalış derim. Hem pala zeka gerektirmiyorsa, hunter rush, murloc rush gibi faceroll'la oynanabilen desteleri napacaz sayın abim.
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkmadı bir şey.
Çok muallak bir şey yazmışlar. Live'dan itibaren diyelim de, finiş çizgisi ne olacak?
Ayrıca herkesin girip bi el ranked oynamasıyla achievement almasının ne gibi bir itici kuvveti olacak?
Çok saçma oldu o cardback işi.
Daha düzgün yapabilirlerdi mesela 12 win'e düşme şansı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...