Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

her gün tıraş olmak

Litminov

Öne çıkan mesajlar

ilk jileti askerde vurmuştum. nası bi bünye varsa her sabah traş olmam gerekiyodu geceden olunca sabaha çıkıyor diye. sıcak suda yoktu kaldığımız yerde buz gibi suyla traş oluyorduk.

öyle alıştım. zorunluluk yok çalıştığım yerde ama traş olunca hep soğuk suyla oluyorum.

makinayla 1 2 kere denedim bütün banyo kıl oldu lavabodan cok etraf kıl doluyor. belki kullandığım makina dandiktir ama mac3+jel bana göre en pratiği.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle;

http://jan.imghost.us/7ioq.jpg

Sene 2014 hala tıraş yerine traş yazan cahillerin sıralı tam listesi;

Seperate
Undiscloased
Ayfon
deadwoll
Souldarkon
fenn (cahilliği 2 kat fazla)
Dragonfire
jagd
Lord_Argos
Certhas
mahoolmez
batuhan
Absolut (alan yetkilisi olacak bir de)
Aiko

bonus

http://www.quickmeme.com/img/26/263bbec66d658ba0d962dc655b429e9c14fe15afcd9e4598db25ef316d34b0f0.jpg

+bingildek (seni not ettim...)
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de yazmıştım:

Önce bayaa bi sıcak olan su ile yüzünün ve sakaln olan bölgelerini iyice yumuşatacaksın. Ama böle su çarpıp geçme şeklinde değil, kompress şeklinde(eğer imkanın varsa küçük el havluları[bu minnacık olanlar]nı sıcak buharda bekletip, yüzünde de tutabilirsin, daha çok işe yarıyor).

Daha sonra hassas ciltler için olan yukarıda zilyon kez sayılmış ürünler ile traş olup, tıraş bitiminde yüzünü eğer sert sakallı isen BUZ GİBİ SU İLE, ince sakallı isen baştaki kompress yönteminin aynısı ile tekrar yıkayacaksın.

Teşekkürü sonra edersin. Her tıraş sonrası yüzü oluk oluk kanayan kişi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Lord_Argos said:

Fusion dediginiz hem de titresen degilmi? Bende ki proglide sadece bes bicakli gayet rahat tras oluyorum tabi digerini denemedigim icin birsey soyleyemeyecegim.

Jilet basliklarini max 1-2 ay da bir degistirmek gerekiyor yoksa sekizkere geciyosun ayni yerden.

fusion gillette'in alt markanın ismi, Mach 3, Blue 3 gibi.

gillette fusion proglide senin kullandığın da.

o alet blue2'den sonra traş olanların başına gelen en güzel şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Braun 7 serisi tıraş makinası kullanıyorum. Gayet iyi tavsiye edebilirim. Mediamarkt , bimeks , teknosa gibi yerler yerine sirkecideki braun bayilerinden alırsan uyguna alabilirsin ( nakit + pazarlık ile ).Ektrası makina için arada temizleme solisyonu alman gerekir.
Braun Cruzer daha uygundur ama kullanıcı yorumlarında iyi bir yoruma rastlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...