Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık sokak

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Erkek çocuğu gibi duf duf dövüştürse robotlar mobotlar yapıp savaştırsa yine iyi, kız gibi evcilik oynuyor bide bunlarla

http://www.themagazine.ca/cms/wp-content/uploads/2012/12/subGirls1-popup.jpg

Ama lego en nihayetinde, gerçek bir erkek oyuncağı değil k'nex gibi . . .
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Al lan 5k diyeceğim çıkarıp getiremeyeceksin o olacak. Elindekinin fotoğrafını koy, google'dan image almış koymuş sşdgljkhs

lan olmasa show off başlığı mı açıcam. görüyosun knexçi doluyor hemen bunun nesiyle hava atayım. ama umrumda değil seven seviyor.

5kyı çıkarana parçalanmış, temiz temiz poşetlenmiş kutularına konmuş halde vericem zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

neutrino said:

Al lan 5k diyeceğim çıkarıp getiremeyeceksin o olacak. Elindekinin fotoğrafını koy, google'dan image almış koymuş sşdgljkhs

lan olmasa show off başlığı mı açıcam. görüyosun knexçi doluyor hemen bunun nesiyle hava atayım. ama umrumda değil seven seviyor.

5kyı çıkarana parçalanmış, temiz temiz poşetlenmiş kutularına konmuş halde vericem zaten.

Kurulu halinin fotoğrafı var mı, arka planda ken barbie falan varsa çıkartıp çekebilir misin :)
Sosyal ağlarda paylaş

10185 - açıldı yapıldı - bozuldu özenle tekrar kutulandı.
10197 - açıldı yapıldı alınırsa tekrar kutulanacak.
10211 - açıldı yapıldı alınırsa tekrar kutulanacak
10218 - açıldı yapıldı alınırsa tekrar kutulanacak.
10224 - hiç açılmadı sıfır kutu orijinal poşetlerinde.

yukarıda fotoda dolabın en altında üç tanesi gözüküyor. diğer ikisi de var şimdi gidip çekemem evde değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Gazetenin verdiği oyuncak muhabbeti geçmiş de. Hatırlar mısınız bilmem, kağıttan maket veriyordu milliyet-hürriyet bi ara. Ev-şato-hücumbot tarzında. Efsaneydi gerçekten.

hiç örneğini bulamadım ama şu tarzdı. ilk uhu çekmelerimiz bu yaşta başladı sdfs

http://img252.imageshack.us/img252/9585/kartonev02wp7.jpg

bunlar da malesef yapıyosun sona tozlanıyor ve bigün hepsi toptan atılıyor yakılıyor, kalıcılığı yok. ama çocukken baya ufuk açıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice dar görüşlü bir mühendis olduğundan hala legoya çamur atıyor ama bu oyunlara gelmeyiz...

lego oynayan adamın delikanlı olmak gibi kompleksleri yoktur. lego oynayan adam bilime akıla inanır ve yalnızca bilimsel sosyalizme itaat eder.

bi zahmet birisi perinçek-apoya lego montajlasın
Sosyal ağlarda paylaş

http://mcdn01.gittigidiyor.net/3659/GEOMAG-BENZERI-530-PARCA-MANYETIK-LEGO__36592948_0.jpg

bunlara ne deniyo ? çocuklugumda hiç legom olmadı ama eve misafir çocuk fln geitirnce bundan bi kutu onu çıkartıp ben oynuyorum şekiller yapıyorum çocuklarda beni izliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...