Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

polisiye dizi/film hiç sevmem de bu dizi akıyo gidiyo ya.

çok iyi dizi.aktörler ayrı iyi yönetmen,senarist ayrı iyi.tek kötülüğü insanın canı sigara çekiyo izlerken sürekli sdfs.

bide matthew mcconaughey için ayrı parantez açmak lazım.ben bu adamı hiç bukadar yetenekli bilmezdim.gayet sıradan ben afleck kıvamında bi adamdı bu seneye kadar gözümde.ama bu sene adam her oynadığı dizi/filmde ödül almalı.
Sosyal ağlarda paylaş

suçlu

direk marty ya.tam okula girecekken rust u geri çağırmıştı.ledoux uda o öldürdü.içeride de takipçileri var herhalde hemde adam sarışın.sarı kral o büyük ihtimal.rust ta bunu çözmüş olayı dışarıdan çözmeye çalışıyor.

birde kızının çatlak olması bi ipucu daha işte

ama dizi çok çok iyi ya.3 bölüm kaldı şaka maka
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

suçlu

direk marty ya.tam okula girecekken rust u geri çağırmıştı.ledoux uda o öldürdü.içeride de takipçileri var herhalde hemde adam sarışın.sarı kral o büyük ihtimal.rust ta bunu çözmüş olayı dışarıdan çözmeye çalışıyor.

birde kızının çatlak olması bi ipucu daha işte

mayor ve peder kuzeni tarafından oluşturulan politic circle da başlıyor olay gibi sıradan bir düşünceye daha çok prim veriyorum açıkçası söylediğinden.

Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında düşününce davayı rust değil marty yönlendirdi hep.ledoux bağlantısını bulan da oydu.

o okulda bir şeyler var marty nin eski okuduğu okul falan olabilir..

büyük ihtimal marty ledoux un öyle biri olduğunu biliyordu adam reisleri sonuçta :P

kesin böyle bir şey çıkıcak ve bizde bileklerimizi kesicez çokta ipucu verdiler zaten

Sosyal ağlarda paylaş

vay anasını be. adamlar ne dizi yapmış ulan. kusursuz resmen. şuan inanılmaz gidiyor.

bu arada

marty olduğunu sanmıyorum. o çıkarsa bi keyzer soze etkisi olur ki bu bildiğimiz bişi artık. çünkü marty karakteri rust'a göre çok daha aptal bi karakter. zekası yetmez. fakat marty işin içinde bi kukla olabilir gibi geliyor. ona daha meyilli bi karakter. son bölümde intihar eden adamın ''çok önemli insanlar işin içinde'' dediğinden anladığımız kadarıyla olay daha geniş çaplı taşaklı bir organizasyon.

Sosyal ağlarda paylaş

gerçek dedektif sadece rust ı kastetmiyor abi. tüm o birim. ortaklıklar. gerçek bir dedektifin uğraştığı şeyler gibi düşün yani. ben marty e zerre öyle bir ihtimal vermiyorum.

hatta beraber çalışıyor çıkacaklar. sonuna kadar marty onlar ne biliyorsa, ellerinden alıp, aralarına karışmak için gizli ajanlık yapacak bu sefer. konuşmamaları da planlı çıkacak. ikisi de gerçek birer dedektif çıkacaklar. daha mantıklı geliyor bana bu.

Sosyal ağlarda paylaş

oyuncular ayni zamanda exec producer tutar ve para kazanirlarsa neden olmasin. bu dizide tutmazsa kapasinlar zaten hbo yu.

ustteki resim, martynin alkol, evlilik, bulundugu cevresi, karisi,aldattigi genc kiz, kizinin durumu vs diyince az cekmiyor kendine ilgiyi. ama bilmem neredeki cesetleri detektifken nasil yapacak onu bilemedim. bir suru cinayet cikti ortaya birde rust'i bu kadar iyi dedektif olarak gozumuze sokmuslarken, burnunun ucunda ortaginin bir cok kisiyi oldurmesi bencede mumkun gorunmuyor.

acaip olur.

Sosyal ağlarda paylaş

tuh

More importantly, this eight-episode arc is completely self-contained. If the show returns for a second season, Harrelson and McConaughey won’t be back. American Horror Story adopts this approach--the FX series changes settings and turns over most of its cast each season–but True Detective takes this idea to the next level.

ama umidi kesmeyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde marty nin karısının görevi ne lan dizide? ünlüde karı neden böyle bir oyuncuyu koymuşlar ki çok sırıtmasın diye mi? bence marty nin karı çıkıcak katil :D

o rolde bu kadar ünlü birinin oynamasına şaşırdım.bölüm başına max 5-10 dk gözükmüştür

peh pekte ünlü değilmiş hep tırt filmlerde oynamış.ölebilir

ama ne olursa olsun dizi en iyi :D en son oz ve the shield izler iken bu kadar gaza gelmiştim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...