Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Spoiler

Rust gibi ne istediğini bilen bir adamın maggie ile birlikte olması pek olmadı. Ayrıca ledoux un hücre arkadaşı, ledouxun sırtında spiral bir dövme olduğunu söyledi ama 5. bölümde ledox vurulmadan önce sırtında spiral bir dövme yoktu.

Ledoux deği mi şimdi bu adam ?

Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Spoiler

Rust gibi ne istediğini bilen bir adamın maggie ile birlikte olması pek olmadı. Ayrıca ledoux un hücre arkadaşı, ledouxun sırtında spiral bir dövme olduğunu söyledi ama 5. bölümde ledox vurulmadan önce sırtında spiral bir dövme yoktu.

sildirdiğine dair bahsi geçmese de

edik:spo
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Spoiler

aslında öyle değil ya. hani bir bakıma character flaw. belliydi daha ilk bölümden. maggy belli etmişti. yakınlığı farkettiğin üzere rust da sağlamadı. fakat asla rust bu konuda güçlü gibi gösterilmedi. aksine ilk bölümde, kadına anlattığı an, evde kaldığı an, bir affectionate başlamıştı kadına karşı. ki kaldı ki, maggie de güzel, aptal olmayan, ilgili bir kadın. rust gibi bir kırığı tamir etmek isteyeck, rustın da kendisini ona karşı koruyamayacağı bir kadın...

bana normal geldi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bahçıvan bait bence. o resimde mesela bana kafadaki saç değil taç gibi gelmişti. malum yellow king. sakallar da dikkat ederseniz böyle biblical veya ne bileyim noel baba gibi. yani böyle bir mit olayı, abartılı bir anlatım var orada bence.

tanık tanımlarında suratın yaralı olması da ayrı bir nokta.

son bölümde arabaları çektiler ya, gelecekteki kısım başladı, dedim shit just got real.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...