Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

oyuncular ayni zamanda exec producer tutar ve para kazanirlarsa neden olmasin. bu dizide tutmazsa kapasinlar zaten hbo yu.

ustteki resim, martynin alkol, evlilik, bulundugu cevresi, karisi,aldattigi genc kiz, kizinin durumu vs diyince az cekmiyor kendine ilgiyi. ama bilmem neredeki cesetleri detektifken nasil yapacak onu bilemedim. bir suru cinayet cikti ortaya birde rust'i bu kadar iyi dedektif olarak gozumuze sokmuslarken, burnunun ucunda ortaginin bir cok kisiyi oldurmesi bencede mumkun gorunmuyor.

acaip olur.

dedektifin lanetine (burnunun ucundakini görememe dalgası) bağlıyabilirler onu.ki çok sık lafı geçiyo.o olmasa bile baya burunlarının ucundaki bi adam çıkıcak bence.
Sosyal ağlarda paylaş

5 bölümü de izledim.
katilin kim olduğuna dair hiç bir fikrim yok.
5. bölümün sonundaki mavi eldivenler ve dizinin ilk bölümünde bunların yapımında mavi eldiven giyen biri vardı demesi adli tıpçının manidar geldi ama.
bence katil o olamaz.
eğer katil o ise de bokum gibi dizi.
ama olması mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

suçlu

direk marty ya.tam okula girecekken rust u geri çağırmıştı.ledoux uda o öldürdü.içeride de takipçileri var herhalde hemde adam sarışın.sarı kral o büyük ihtimal.rust ta bunu çözmüş olayı dışarıdan çözmeye çalışıyor.

birde kızının çatlak olması bi ipucu daha işte

ama dizi çok çok iyi ya.3 bölüm kaldı şaka maka

Sarı kralın kim olduğunu buldum beyler!

Tıklama bak ağır spoiler

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...