Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

dizinin havası hoşuma gitti, chinatown'la raymond chandler romanlarını andırıyor. Tabi ilk bölümde kuş kafasını görünce aklım direkt Malta Şahini'ne ve Humphrey Bogart filmlerine gitti.

Ayrıca cinsellik alt metnini dolduruyor dizinin, ki ilk sezonda böyleydi.

Bu arada adamı öldürmek istersen kafasına sıkarsın, bunu artık Holywood bize öğretti.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün izledim ve bayıldım ya.

dizinin production valuesu saçma sapan iyi. müzikler, ambiyans, kamera açıları, ışığın kullanımı, dekorasyonlar, karakterin giyiminden saç, sakal detayına kadar. her şeye anasının gözü kadar detaylı çalışıyorlar. karakterler çok iyi işleniyor.

genel plot falan nasıl ilerleyecek, tatmin eder mi bilmiyorum ama izlemesi keyifli bu kadar detaylı çalıştıkları için. kalite kokuyor buram buram.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben dün izledim ve bayıldım ya.

dizinin production valuesu saçma sapan iyi. müzikler, ambiyans, kamera açıları, ışığın kullanımı, dekorasyonlar, karakterin giyiminden saç, sakal detayına kadar. her şeye anasının gözü kadar detaylı çalışıyorlar. karakterler çok iyi işleniyor.

genel plot falan nasıl ilerleyecek, tatmin eder mi bilmiyorum ama izlemesi keyifli bu kadar detaylı çalıştıkları için. kalite kokuyor buram buram.

Sunlara dikkat etmeyen adam gelip bayik, siradan dizi deyince komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

bu sezonun davasi pek ilgi cekmedi simdiye kadar, bi de cok karakter var, aralarinda garip gurup iliskileri filan, polis kuruluslari niye birbirini dudukleme pesinde, noluyo lan derken bogulduk.

şunun gibi sıkıntınızı belli etmek yerine ÇOK KÖTÜ BOK GİBİ BAYIK ÖFF derseniz insanlar ciddiye almaz arkadaşlar. birkaç tane kaliteli yapımdan biri şu, 2 bölüm izleyip gömmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...