Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Edge of Tomorrow (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

DA2019 said:

Olm kimseyi öldürmediler işte. Herkes hayatta. Mal tombiş bile. Omega öldü ve reset edemiyor. General açıklama yaptı zaten sabah Pariste patlama oldu ne oldu bilmiyoruz diye. Ondan sonra tüm mimiclerin gardı düşmüş. Bu kadar yani. Daha hala sorguluyon yani.

Kimse ölmedi daha çünkü sahile gitmediler, tom emily nin yanına gitmeden önce koşuyorlardı ve yine aynı konuşmalar geçiyordu j bölüğü arasında, yani yine gidecekler o sahile.

Onun dışında mad_wolf un dediği gibi neden chopper da uyandığı ana gitti ve neden omega hayatta değil? Film sana öyle diyor diye sorgulamıcan mı olm =) omega diyor onu aslında çünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

idare eder bir aksiyon filmi olmuş 7/10

filmin sonunda helikopterde uyandırıp zorlama ve mantıksız bir mutlu son olmasa daha iyi olurmuş. önceden uyandığı ana uyansa başarısız olduğunu düşünüp delirir falan biz en iyisi daha geriye alalım da farklı bir şey olduğunu anlasın demişler herhalde. onu da geçtim bu adam hayatta olduğu zaman uyanıyorsa nasıl oluyor da gelecekte yaptığı şey çoktan gerçekleşmiş oluyor?

Sosyal ağlarda paylaş

ikimizden biri baya anlamamış filmi ya da sen benim anlamadığım şeyi anlamadın, adam günü resetlemiyor mu, omega gün x de ölüyor, herif gün x-2 ye gidiyor, o zaman omega gün x-2 de neden birden patlıyor?

Olabilecek bir açıklama şu, normalde günü omega reset liyor her alpha öldüğünde, tom normalde alphanın kanını aldığı için o öldüğünde omega yine resetliyor zamanı, ama filmin sonunda tom omeganın kanı da alıyor(hem siyah hem beyaz kan aldı sanırım), dolayısıyla film boyunca timeline da alpha olan tom, film sonunda artık omega oluyor ve gün x-2 de uyanıyor(neden havada). Omega da patlıyor çünkü geri dönemiyor o gücü tom aldığı için. Az daha düşünsem bunu da çürütürüm ama bırakıcam sanırım peşini =)

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Manga'nin sonunu yazdim, filmi izlemeyi dusunmuyorum ama:

Manga

Tum manga ayni ustte geciyor bir kere, bizim MC ve Rita da transmitter, ikisinden biri olmeden loop bitmeyecek. En sonunda mimic transmitter'i olduruyorlar, bu olayi bilen Rita MC'ye saldirip olayi anlatiyor, MC Rita'yi olduruyor, loop bitiyor, manga MC'nin Rita icin bu savasi kazanmam lazim resolution'i ile bitiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...