Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Edge of Tomorrow (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Esnaf said:

güzele benziyor ama mangada genç acemi askerdi aslkfhjasf adam 50 yaşına geldi hala 20 lik sanıyor kendini.

ya şuna +1 ya

koskoca hollywoodda 20lik bir herif bulamadınız mı, 50 yaşındaki adamın AMA BEN DAHA YENİ ASKERİM NE ANLARIM BEN DAHA TOYUM şeklinde attitude yapması dünyadaki en lame şeyler listesine kafadan girer.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Esnaf said:

güzele benziyor ama mangada genç acemi askerdi aslkfhjasf adam 50 yaşına geldi hala 20 lik sanıyor kendini.

ya şuna +1 ya

koskoca hollywoodda 20lik bir herif bulamadınız mı, 50 yaşındaki adamın AMA BEN DAHA YENİ ASKERİM NE ANLARIM BEN DAHA TOYUM şeklinde attitude yapması dünyadaki en lame şeyler listesine kafadan girer.

Hacı filmi totonuzla izlemezseniz ona bir çare bulduklarını görürsünüz. Adam 50 yaşında ama combat görmemiş asker, media relations ayağında çalışıyo normalde.

Editör ü ise dikkate dahi almıyorum. Kimbilir çoklu kişililklerinden hangisi böyle bir cevap yazmasını gerektirdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Tom Cruise'un oynadığı her film güzel olabilir lafı çok göreceli. Mesela Dövüş Kulübü'nde Brad Pitt yerine Tom ile anlaşmış olsalar filme yine güzel diyecektik ama Brad Pitt'in eşsiz performansını görmemiş olacaktık.

Aynı şekilde Matrix'te de Tom Cruise oynasa ve ordan oraya atlasa, hoplasa meh derdik en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...