Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

yaptıkları haritayı sikeyim ama gerçekten
vanilyadan sonra hayatımda bu kadar bi yerde stuck olduğumu hatırlamıyorum ya
adamlar bi yerden bi yere gitmeyi zorlaştıralım diye her yere tepe, taş ağaç koymuşlar, ulan yol var gibi patika var çıkayım derken hop kenara düşüyosun etrafın dört duvar. çıkamıyosun.
hs kullanmak zorunda kalıyosun. hs cdde ise zaten bekliyosun dakkalarca. yok abi gerçekten atmosferi vs güzel belkide harita olayında düşünen yapan uygulayan ne kadar adam varsa yedi sülalesine kayayım
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bence haritalar çok güzel olmuş, sen beceremiyorsun.

Harita tasarımlarını yapan arkadaşlara buradan selam ve sevgilerimi iletiyorum, lütfen işinizi yetersiz kurbağalara göre değerlendirmeyin.

Teşekkürler.

seni azıcık önemsesem bir wot yazıp yerin dibine sokardım ama neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

yaptıkları haritayı sikeyim ama gerçekten
vanilyadan sonra hayatımda bu kadar bi yerde stuck olduğumu hatırlamıyorum ya
adamlar bi yerden bi yere gitmeyi zorlaştıralım diye her yere tepe, taş ağaç koymuşlar, ulan yol var gibi patika var çıkayım derken hop kenara düşüyosun etrafın dört duvar. çıkamıyosun.
hs kullanmak zorunda kalıyosun. hs cdde ise zaten bekliyosun dakkalarca. yok abi gerçekten atmosferi vs güzel belkide harita olayında düşünen yapan uygulayan ne kadar adam varsa yedi sülalesine kayayım

sana bir adet avianna's feather yazıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DK dps oynayan var mı? bana yol gösterecek biri lazım.

631 GS var; 2h (item lvl 330)300,45dps silah ile 15k-17k arası dps çıkıyor dummyde. arkadaş unholy oyna demişti, en iyi dps oymuş. dummyde 11k dps çıktı unholy. ya rotasyonu oturtamadım yada bir şeyler yanlış yapıyorum.

dünde şansa gel; garison invasion'dan 345 1h axe ile raid find'dan da 340 1h axe geldi; dual wield frost gideyim diyorum. ama sanki 2h'ye göre dps baya düştü gibi.

şuanda charda %30 haste / %30 mastery var. multi strike lazım ama şans ki drop çıkmıyor HC'lerden. mastery yüksek o yüzden dual wield bir tık daha fazla dps çıkarması lazım.

silah ench'leri olarak runeforge'dakileri kullanayim mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...