Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

sequo reis garbageda yine madara olmuşun diyolar

Kanka ben madara olmam niye olayım ki. Biraz mantıklı düşünün. Bunlar dan bilzeriana da keko diyen adamlar bana da.

Hayat bana süper vallaha kendinizi beni madara ettik sanıp egolayacaksanız ohoooo 100 tl ateşleyimde birde bira için yanında asjdhasd
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

barbu said:

Sequo said:

İlk defa QQ yapicam 1 aydır glad itemi kastırıyorlar bize şimdide glad dışında bir spec seçin diyorlar.

Net oyunu bırakırım. Challenge mode lerde craft itemlerde tamamen glad kastım.

Trinketleri bile 3/3 upgrade yaptım. Harcadığım paranın bile haddi hesabı yok.

Lanet girsin

Buda armory'm => http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/sequoyah/advanced

ahahaha. geçmiş olsun. ben de warrior oynamak istedim bu expansion. furry oynarım. ağız yüz kırarım pve'de gaz ile dedim. bok gibiydi. glad a döndüm. şimdi o da boku yiyecek gibi. 6 veya 7. dps filan olacağız büyük ihtimal.

ama senin BOE itemları görünce hahaha. kötüymüş.

bir de 350 civarı haste sonrası gladiator için gereksiz. str>bonus armor>350 haste(2 tane shield slam koyabilmen lazım buff sırasında>crit diye gidiyor. sonra da diğer zımbırtılar işte. ama haste düşük sıralardaydı.

350 haste den sonrada haste >= crit kasıyorsun kardeşim. Fazla crit bence gereksiz raid buffları ile %22 yetiyor zaten sürekli enrage dolaşıyorsun.

Hastede gcd yi düşürdüğü için gayet güzel burstlüyorsun.

abi o sana bana kalmıyor malesef. Simulasyon değerleriyle önem katsayıları ortaya çıkıyor. Simulasyon değerleri de genelde doğrudur, tek yanıldıkları noktalar. Mükemmel oynamaya göre genelde hesaplanır. Ama bu stat önceliği konusunu değiştirmiyor çok fazla.

tabi istediğin gibi gitmekte fayda var. Sadece düzeltmek istedim. Doğru bildiğini yapabilirsin tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Sequo said:

barbu said:

Sequo said:

İlk defa QQ yapicam 1 aydır glad itemi kastırıyorlar bize şimdide glad dışında bir spec seçin diyorlar.

Net oyunu bırakırım. Challenge mode lerde craft itemlerde tamamen glad kastım.

Trinketleri bile 3/3 upgrade yaptım. Harcadığım paranın bile haddi hesabı yok.

Lanet girsin

Buda armory'm => http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/sequoyah/advanced

ahahaha. geçmiş olsun. ben de warrior oynamak istedim bu expansion. furry oynarım. ağız yüz kırarım pve'de gaz ile dedim. bok gibiydi. glad a döndüm. şimdi o da boku yiyecek gibi. 6 veya 7. dps filan olacağız büyük ihtimal.

ama senin BOE itemları görünce hahaha. kötüymüş.

bir de 350 civarı haste sonrası gladiator için gereksiz. str>bonus armor>350 haste(2 tane shield slam koyabilmen lazım buff sırasında>crit diye gidiyor. sonra da diğer zımbırtılar işte. ama haste düşük sıralardaydı.

350 haste den sonrada haste >= crit kasıyorsun kardeşim. Fazla crit bence gereksiz raid buffları ile %22 yetiyor zaten sürekli enrage dolaşıyorsun.

Hastede gcd yi düşürdüğü için gayet güzel burstlüyorsun.

abi o sana bana kalmıyor malesef. Simulasyon değerleriyle önem katsayıları ortaya çıkıyor. Simulasyon değerleri de genelde doğrudur, tek yanıldıkları noktalar. Mükemmel oynamaya göre genelde hesaplanır. Ama bu stat önceliği konusunu değiştirmiyor çok fazla.

tabi istediğin gibi gitmekte fayda var. Sadece düzeltmek istedim. Doğru bildiğini yapabilirsin tabiki.

Kanka similasyonlar sürekli değişiyor ama ben noxxic'e güvenmiyorum noxxic düne kadar haste gidin diyordu bugun crit gidin diyor.

Kaldıki simülasyonu farklı bir yerden alıyor bense bildiğin dummy başında deneyerek aldığım sonuçlara göre hareket ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

lan yeni hunter dingledim, nerf gelcekmis simdi sdfhfsfd
http://www.mmo-champion.com/content/4571-Developer-Interviews-Salvage-Changes-Weekly-News-Recap

druid hakkinda tek bir kelime yok, rogue'a da iyi demisler. what are you smoking bro? dememis kimse de.

Huntera nerf falan yok nasıl okuyosunuz bir raide 10 hunter stackleyip ard arda aspect of fox açarlarsa diğer range dps ler için o zaman o spelli aliriz yada nerfleriz demişler.

learn to english pls.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Feral druidin pvp heallarına nerf geldi zaten.

Ya ben biraz arena denedim bugün. %75 üzeri kazandık, lakin Retri Pala, Hunter falan baş edilmiyor.

Druid'in pvp nerf ne geldi bilmiyorum ama hala kanserler. Sıkıntı çok heallamaları da değil, eforsuz pasif bir şekilde ham giderken heallamaları bence. Adamı kesinlikle shapeshift dance'e iten bir mevzu söz konusu olmadı şu ana kadar.

Hunter ve retriler daha kanserler kıyasla. Ben bayadır oynamadıgım için degisiklikler aşırı battı. Deadzone yok, koşarak pat pat sıkmak var. 2 kere deflect açmak var.

Retri dedigin beni bir kere melee range'e gelmeden kesti falan. Acayip şeyler oluyor, bir hafta daha oyniyim bende mi sıkıntı var adamlar mı OP anlarım herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...