Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Şu blizzconda release date yakın çıkar inşallah yoksa bu oyun 1 sene ölü :p Content olarak flying ne kadar kurtarır, millet farm yapsın diye bir şeyler eklemişler anca. Yok mount istiyorsanız time walk yapacaksınız hemde aylarca, pet , toy istiyorsanız elite peşinden koşacaksınız :p aslında daha da yok ya, uçun durun 1 sene flying gider size demişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi geçtimde şu oyunun pve contentinde yer almaya çalışan çok bilmiş yavşaklar olduğu sürece pve yapılmaz şu oyunda, bir oyunun pve communitysi bu kadar gerizekalı olabilir ya.

pve comm/pvp comm yanlış anlaşılma olmasın pvpde en azından kendi çabanla istediğini yapabiliyorsun, en fazla kötü bir healer bulursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Su saatte hala haftada 3 gunle raid yapcam %100 attendance arayan NM progress yapmaya calisan gergin kitle var bulasmayin.
Mythic derdiniz yoksa su anki kitle mal, cektiginize degmez. yipranmaya gerek yok, rahat olusumlara bakin. Su saatten sonra mythic disi zaten progressten sayilmaz.
Openraid eu var pve icin. Bir de eat my crit diye multiserver bi guild var. İcindeyim bayagi takvimleri dolu ama pek oynamadigim icin girmedim
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi tekrar döneyim diyorum ama aylık para gömesim yok.

trial var elimde, draenor'u alıp trial ile giriş yapsam ve token alsam aylık subı aktif edebiliyor muyum?

Kuzenim de deli para var. Ben son bıraktığımda paramı da dağıtmıştım işte kasam boş. Ondan borç alıp başlama imkanım var mı yoksa seve seve kredi kartını girmeye başla mı diyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

yani para transferi mi kapalı komple yoksa triallere falan yoksa alsakta harcatmıyor mu token için?

neyse aylık alayım bari, prepaid 2 aylık almaya gerek yok bir ayda kasarım sanırım.

gerçi eskiden alchemy - jewelcraft ile ah'deki tüm malları çekip manipüle ederek para kasıyordum. o olay devam ediyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...