Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ben vol'marın bile açık olmadığı karakterlerle farmladım lan ne zoru.
önce deathtalon kesip oradan kuşçu arkadaştan doomroller'ın oraya uç, sonra koşa koşa vengeance'ın oraya git ya da aviana's feather varsa onu bas oradan da en son terrorfist.

1 karaktere o 4 rare'den günde 1 tane düşerse kendini şanslı sayabilirsin ama iyi para ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tank-healerlar için random dungeon satchel spamlamak çok iyi para getiriyor. 500+ gold cash, bi ihtimal medallion, bi ihtimal epak 695 upgrade, balefullar runelar vs. Günde 12-13k net. Bu esnada biriken garrison resource lar ile trading postta o gün ne ucuzsa (balık, draenic dust vs) al sat derken hop haftada 100k.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

borç alma durumu yok maalesef. bi karakterinde 50k yoksa mecbur en azından 1 ay için açtırman lazızm

ha recruit a friend şeysinden açıyorlardı eskiden de hala o işi yapan var mı bilmem

10 günlük beleşim varmış, onu girdim. Full açıldı oyun, son karakterimde de 37k para bırakmışım. Biraz kasacağım. Eğer yapamazsam 50k kuzenden alacağım asdfsd

Neyse WoW için daha fazla harcamaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

tiLi said:

draenorda ucmak icin butun questleri mi yapmak gerekiyo

http://www.wowhead.com/achievement=10018/draenor-pathfinder

achievementlarda exploration > draenor altında bulabilirsin

yardım için çok teşekkür ederim. bazı değer bilmez kullanıcılar hevesini kırmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...