Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

oyunu açtırdım bu gün çok sıkıldım diye ama, garrison görevlerinden adamlar geldikten sonra, o ödülü aldığın cheste ne zaman tıklasan deli gibi kasıyo lan oyun. başka bişide kasmıyo bunda kasıyo hayvanlar gibi. niyekine. ahanda şuna
http://i.imgur.com/OPjZatZ.png

http://www.curse.com/addons/wow/master-plan

kasma nedenini bilmiyorum ama garrison için şu addonu kullan.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

olm bendemi sorun var. flight masterlardan istediğim yere gidemiyorum: tıklıyorum bi bok olmuyo. başka bi yere tıklayınca uçuruyo anasını satayım. 6 ay sonra accyi açtırdım sinir stres sahibi oldum

Bir FP den diğerine gitmek için aradaki tüm FP leri bilme gerekliliğini kaldırdılar, aradaki FPler değişik renkle gösteriliyor onlardan birine tıklıyor olabilirsin. Oralardan geçen bir FP ye bindiğinde seni götürüyor ama onlara uçamıyorsun. (Ha şu leave vehicle olayını denemedim, öyle FP leri aça aça gidebilirsin herhalde)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Darksun said:

gruba adamı alıp sonra göreve göndermezsen o hala içerisinde bekliyor. Görev ekranı üzerinde clear tentative parties dersen tüm followerları daha çıkılmamış görevlerin içerisinden çıkarıp hazır hale getirir.

gönderdim hepsini ya. hatta ödülleri bile geldiydi. sonra bu oldu işte. clear olayınıda yaptıydım bi bok olmadıydı. akşam eve gidince bakayım bi tekrardan
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu ashran grubunu değiştiremiyor muyuz arkadaşlar?

genelde 12 1 gibi falan oynuyorum ragnarostaki karakterimle ne zaman girsem 10 horde ya var ya yok, premade gruplara bakıyorum oradada bulamadım bir şey, hayır ben mahkum muyum şimdi o gruba? böyle salaklık mı olur? ille birinin inv atması mı lazım diğer realmden? oda yok meh..

alıntılarsanız cevaplarken sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

genelde 12 1 gibi falan oynuyorum ragnarostaki karakterimle ne zaman girsem 10 horde ya var ya yok, premade gruplara bakıyorum oradada bulamadım bir şey, hayır ben mahkum muyum şimdi o gruba? böyle salaklık mı olur? ille birinin inv atması mı lazım diğer realmden? oda yok meh..

şu mercenary sistemi gelmiyo mu işte bu hafta, popülasyon sıkıntısı olmaz artık bence
Sosyal ağlarda paylaş

http://us.battle.net/wow/en/blog/19818013/patch-622-pvp-mercenary-mode-8-31-2015

They say, “Keep your friends close, and your enemies closer”—we hope you’re ready get very, very close indeed. Mercenary Mode arrives in patch 6.2.2. This new feature allows you to act as a mercenary for the opposite faction in PvP. Whenever your faction is experiencing a long wait time to get into Ashran or unrated Battlegrounds, agents of the enemy faction appear in your base in Ashran (Stormshield for the Alliance, Warspear for the Horde). These agents allow you to enter Ashran or Battlegrounds disguised as an enemy player and fight as the opposite faction.

When you compete as a mercenary, you still earn all of the same rewards you would have by winning or losing as your own faction (with the exception of faction-specific achievements). Your race also automatically changes into one appropriate for the opposite faction while you’re still inside the Battleground or Ashran. Perhaps most importantly, you can expect to experience much shorter queue times, as our matchmaking system will be able to fill up groups much quicker!

Mercenary Mode allows players who want to participate in Ashran or unrated Battlegrounds the ability to do so without having to wait through long queues, while still maintaining the spirit of the core Alliance vs. Horde fantasy. We’ll see you on the battlefield—hopefully as a friend and not a foe!

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Lectre said:

şu mercenary sistemi gelmiyo mu işte bu hafta, popülasyon sıkıntısı olmaz artık bence

hayır abi kendi tarafın fullse karşı taraf için oynayabileceksin vs, hayır battlegroup dead, nefret ettirdiler kendilerinden, ya blizzin şunu düşünmemesi çok saçma madem öyle başka battlegrouplarınkine girebileyim, battlegrp kalmadı her şey xrealm karışık diyorlar ama auchindoundaki rogla giriyorum full sıra bekliyorum 10 dk vs çok zevkli, ragnarostaki priyle giriyorum 8vs25.

direk karakteri bıraktım ki kaç yıllık mainim, mage kasıyorum yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...