Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

mop da hic heroic girmedim ve o yuzden mop bosslarını okumadım ama onceki heroic contentlerde her boss a ekstra abilityler yeni mekanikler ekleniyordu.

lk hc mesela simdi girip lelel diye kesiyoruz tabi ama content zamanında 1 ay surmustu ilk kill ve nerfsuz halini exploitsiz tek bir guild kesebilmisti.
Sosyal ağlarda paylaş

Heroic in normal ile alakası yok. Sırf dmg artmıyor, acaip mekaniklerde geliyor. Diğer türlü bayağı kolay olurdu herhalde :) .

Mythic , hc den de zor olacakmış yanlız. İlla zorluk diyorsanız bu size göre. Benim şahsen o kadar hardcore uğraşabilecek vaktim artık yok ne yazıkki. En son hardcore raidlerim wotlk da kaldı =/
Sosyal ağlarda paylaş

abi zorluğun nereden geldiği önemli, skill check cycle arasına giren extra dmg vuran bir abilityse bu sadece gear check, skill check değil

araştırmadım hclerin fightlarını nasıl olsa bu yaştan sonra hc raid yapamam diye

en son lk öldürmüştüm raiding konseptinde

mytics yeni zorluk seviyesi mi raidler için?
Sosyal ağlarda paylaş

Wod da gelecek zorluk seviyesi mythic 20m olacak sabit heroicin yerini alacak.

Raidler eskiye göre daha zor ancak oyuncu seviyesi farklı ve genel olarak daha kullanıcı dostu oyun.

Eskiden gearlanma büyük ölçüde rng iken şimdi hem daha çok item attığı hem de coin falan olaylarından adamlar raid geldiği gibi 2x normal temizleyip haftaya heroice başladığında büyük ölçüde itemlanmış oluyor. Zamanında bazı guildler droplar yüzünden bir hafta içinde çok az upgrade olurken şimdi itemı tamamladığı gibi drop olmasa bile item upgradele sürekli güçleniyor.

O yüzden top guildler 2 haftada bitirince her yeri insanlar eskiye göre faceroll diye düşünüyor ama o adamlar 2 haftada yapamasa zaten oyuncu popülasyonunun büyük kısmı göremez bile çoğu combatı.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

abi zorluğun nereden geldiği önemli, skill check cycle arasına giren extra dmg vuran bir abilityse bu sadece gear check, skill check değil

araştırmadım hclerin fightlarını nasıl olsa bu yaştan sonra hc raid yapamam diye

en son lk öldürmüştüm raiding konseptinde

mytics yeni zorluk seviyesi mi raidler için?

Mekanikler öyle değil işte, mesela siege of org un ilk boss u normalde dps e abanırsın viscidus daki gibi bir süre sonra dağılır. Dağılan blob ları birleşmeden kesmeye uğraşırsın. Mantık kolaydır yani.

Heroic oldumu boss a vurduğunda mı ne ekstra yaratıklar spawn oluyor ve dot yiyorsun. Yani kontrollü bir şekilde ne az ne fazla olacak kadar vurup çıkan addleride öldürebilmen lazım.

Yine normalde boss un ortada olduğu ve daldığı havuz heroic modda corrupted a dönüyor ve orada durana hasar vermenin dışında birde büyüyor, böylece boss un dağılmış parçalarının ortaya ulaşması daha kısa sürüyor ve sizin hareket alanınızda bayağı azalıyor.

Yani bu bir örnek tabide normal ile heroic arasında ciddi fark var. Yanlızca gear ile bu farkı kurtaramazsın.

Yeni gelecek 20 kişilik mythic de işte bu heroic lerden biraz daha zor olacakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...