Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

No Man's Sky

Khiran

Öne çıkan mesajlar

oyunda milletin birbirini bulamacayacak olmasi cok garip bence, baska birini ayni gezegende gorme ihtimali %1 diyor lol

su 18 katrilyarmilyon gezegen olayi da kotu direk, adamlar kendileri diyor videoda gezegenlerin %99.9 unun kesfedilmesini beklemiyoruz diye boyle anlamsiz bir sistem yerine atiyorum her yeni oyuna giren oyuncu tamamen herseyiyle unique bir gezegen acacak deseler atiyorum 5 milyon satsa 5 milyon farkli gezegen olur.

herhangi bir progress skill vs sistemi olmadan sirf gathering ve crafting ile anca minecraftta tum evi bahceyi vs diamond bloklarla yapacak noktaya gelinir diye dusunuyorum ben, sonra bayar.
Sosyal ağlarda paylaş

"You will also encounter law enforcement, and much like in Grand Theft Auto, there is a wanted level that ascends from one to five stars. Plundering too many of a planet's minerals will alert drones and sentinels--small security bots that will engage unless your kleptomania is kept to a minimum."

Bu ne salakça bi sistem ya, galaksinin ücra köşesinde orman polisi hangi mantıkla law enforce eder. Meh.
Sosyal ağlarda paylaş

iste tek yapabildigimiz tabancayla mining, tabancayi ve ustumuzdeki elbiseyi upgrade edebilmek, fazlaligi da uzayda trade ediyoruz, baska bisi yok walking simulator disinda.

galiba gemi de upgrade oluyor, bazi yerler olmuyor demis gerci.

bitki vs toplanmiyor, herhangi bir survival sistemi yok, ev vs yapamiyoruz minecraft misali.
Sosyal ağlarda paylaş

bu polis gucu robotmus hep,

minecrafttaki ender dragon misali burda hedef tabancayi, gemiyi ve zirhi upgrade ede ede galaksinin merkezindeki kotu guce (?) ulasmak benim anladigim, ama mevcut %10 yasam olan gezegenlerin de %90 i ilkel bayik tier olacak diyor surda

http://www.theverge.com/2014/7/1/5856718/no-mans-sky-preview

yani videolardaki gibi zengin yasamli otlu agacli zengin gezegen bulma sansi %1 lol

save/load sistemi de autosave, biz save edemiyoruz.

ilerde yer araclari, multip/pvp vs (dlc?) gelecek diyor falan filan ama minecraft misali bir insa etme sistemi olmadan meh bence baya su haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

olm noluyor lan baya oyun çıkmışmış gibin eleştiriyonuz, demo falan mı çıktı ps için nedir?

Darksun said:

maşallah 89 dan 150 ye fırlamış, bunlarda kazıkçı almayın.

Sırf şu yüzden gıcık oldum. ya asgari maaşın 5'te birine oyun satıyorlar artık, iyice bokunu çıkardılar. aşırı sinirleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...