Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Memintolar Tombikto[OHSS]

Suark

Öne çıkan mesajlar

calvaria said:

Birde gemi patlayinca marketi bi karistirdim, genel olarak 4 jump mesafede hep en ucuz olan itemler 4 jump cok uzun bir mesafe mi yoksa 2-3 dk da gidilebilecek bir mesafe mi birde auto pilot tutosu var midir.

arkadaş cevaplamış.
4 jump mesafede olmasının sebebi, amarr sisteminin 4jump mesafede olması =).

amarr sistemi eve deki 4-5 main market hubdan birtanesi. Bize en yakını bu, base imizde burda zaten.

bütün evedeki bütün fiyatları görmek için
http://eve-central.com/

genelde en ucuz gemiler falan jita da olur, ama gitmeye gerek yok oralara, amarr güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

DERT3 said:

evemon da görüyorsun plan yapıyorsun. sonra oyuna girip ayar çekiyorsun. ama oyuna giremezsen bazen bizim yaptığımız gibi kullanıcı adı ve şifreni güvendiğin birine verip skill basmasını isteyebilirsin. Deği mi DAREJEDİ_?

Evet oyunda rahatlikla guvenip sifrenizi paylasabileceginiz kisiler var. Suark ve ben de bu konuda yeterince guvenilir kisileriz :) Hali hazirda 6 kisinin acctunu ben train ediyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta amarrdan hic almayin kesin suark satiyordur kitaplari :P NPClerin cogu satar zaten NPC olup olmadigini fiyatin yanindaki sutunlarda kac gun sonra sona erecegi yazar orada sayet 90D uzeri goruyorsaniz ki genelde 364 gun fln yazar onlardan alabilirsiniz. Bulamadiginiz kitaplar icin fiyat arastirmasi yapin.

Bir de kanal sart ise Evewiki TR kanali mevcut ben zamaninda acmistim kendi muritlerim icin onlar buyuyup ayrildi tabi :) O kanal kullanilabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

@black-ice server falan yok
sadece amarr uzayındayız, eğer amarr ırkıyla başlarsan daha rahat olur ama aslında hiiiç farketmez yani.

npc trader fiziksel olarak yok zaten agent gibi diiller, markete order veriolar. bazı ürünler oyuncular tarafından elde edilemediğinden onlar o noktada devreye giriyor ( bazen elde edilsede giriolar ).
Sosyal ağlarda paylaş

ya dun ts e gırelım dedıkte, ben evden oynarken kulaklık falan takınca
ne hanıma muzık acabılıorm
ne hanımla muabbet edebılıorm

zaten ts olayına gırmemek ıcın kımseyle takılmıorm bırazda.
gene bı kanal ayarlarız ascomdan, nadiren de olsa girerim ben ama işte evlilik felan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...