Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Memintolar Tombikto[OHSS]

Suark

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar,
ayrı ayrı başlıklardada yazmıştım.

Ben Aylin aslim ( oyun içi nickimle ).

Yeni başlayan arkadaşlara yardımcı oluyorum, corpumuz da bu dünde bu forumdan calvaria katıldı.

Emekli bir eve player olarak, casual hayatıma amarr sisteminde devam etmekteyim.
Yeni başlayan arkadaşlara yardımcı oluyorum, onun haricinde ticaretle uğraşıyorum.

Mission yapmaca,mining,exploration,ticaret ve hatta isteyene üretim konusunda maddi ve bilgi olarak destek olabilir, arada sırada RL de vaktimiz oldukça paslanmış pvp skilleriyle biraz eğlenebiliriz.

Bu şirketin esas misyonu, yeni başlayan arkadaşlara destek olurken onların eve hayatında önemli bir yer kaplamak.

Oyunda görüşmek üzere
Sosyal ağlarda paylaş

eline saglik suark, yeni corpun hayirli olur insallah ve yeni gelen ve geleceklere faydali olur.

Sponsored by Captain Logar!

buradan ilan ediyorum; yeni baslayan butun arkadaslarin masraflarini üzerime aliyorum.
ilk etapta bir alt charimi corpa sokacagim walletinde corpa aktarilmak uzere ayrilmis 1b ISK ile :)

herkese kolay gelsin
capt.logar

not: baska sponsor olmak isteyenler benim ile kontaga gecerse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dun suark ciktiktan sonra gorevin birinde anlamadigim bir silahla vuruldum tum zirh kalkan kilic ne varsa devre disi kaldi warpla kacayim dedim elim ayagima karisti, executerin kacis podunu elime verip yolladilar evlat acisi gibi koydu. Sonra 2 saat ugrasip yenisini aldim hazirladim dondup ocumu aldim

Sormak istedigim mesela ben hergun oyuna giremeyecegimden bu evemon gibi bir programla skilleri oyuna girmeden ogrenebiliyor muyuz yoksa girip mi siraya koyacagiz.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle geçmiş olsun, sigortanın işlevini iyi göstermiş olmuş tutorial =)

Evemon skill için iyi bir program,
öte yandan
skill queue 24 saatlik gözüksede, 24 saatlik değil, sadece 24 saatlik ayarladıktan sonra ekleyemiosun.

o yüzden, mesela 1 gunden fazla girmiceksin oyuna
23 saatini ufak skillerle doldurup, son kalan kısma 3-4 gunluk bir skil atabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...