Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Memintolar Tombikto[OHSS]

Suark

Öne çıkan mesajlar

Aldım 1 dolara 1 ay bounty hunter amarr gemisi veren sub'sı greenmangaming'den. Gece çeker, triali başlatırım pazar günü.

Ben daha önce Jammer oynamıştım biraz hoşuma gitmişti. Yine jammer ya da ufak ama etkili bir gemiyi kullanmak istiyorum. Bir müsait anınızda bana en azından ilk bir kaç haftalık skill training yolumu çizebilecek olursa müteşekkir olurum aziz patiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi oyuna başladım tutorial bitti gibi kariyer olarak military seçtim onunda 2-3 görevini yaptım. Başlangıç gemisiyle oyuna devam mi edeyim yoksaa bir değişikliğe gideyim mi? Bir de marketten gemirelere baktım da kullanmak için gerekli skilleri nerede yazıyor göremedim hah alırken skill requirements met yazıyormuş onu gördüm. Bir de asıl soru oyunu alırken hediye gemi vermişti adamlar onu nereden temin ediyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Zaten ana skiller belli;
Power Grid Management 3-4
Shield Operation 4
Tactical Shield Manipulation 4
Mechanics 4
Repair Systems 4
Hull Upgrades 4-5

Bunlar butun gemilerde gerekli olan skiller. Sonrasi geminin silahina gore degisir artik.

tenk yu. bugün çekemedim akk girmesin diye pazartesi iş yerinde çekecem artık fsdf. bunlarla başlarım kastırmaya sağol.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 2 leri amarrda var theology council mi ne

hemen bakıyoruz, önce amarr empire'ı buluyoruz people and places den

ordan empire ın altındaki corporationlara bakıorz
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Theology_Council_%28NPC_corporation%29

Theology Council

neden bu?

çünkü level 4 leri highsecte ve aynı yerde 2 agentları var
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz bakındım başlıklara ama bir FIT başlığı göremedim. Ondan soruları olan bir rookie olaraktan buraya dedim. Dün akşam ilk adam gibi gemimi düzgün bir şekidle FIT ledim. Çok param olmadığı için silah konusunda biraz ucuza kaçtım ortaya böyle bir şey çıktı. Sizce bu gemi nasıl oldu? Lvl2-Lvl3 görevlerde performansı nasıl olur?

http://i43.tinypic.com/spu0dz.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

without skills yapma üstteki seçeneği, kendi karakterini import et

resist profilini göreve göre ayarlarsın,adaptive nanoya gerek yok.2. heatsinki takıver onun dışında, 2x cap recharger yerine eğer şu haliyle stable değilse capin
cap booster takmanı öneririm

lvl 2 ok, lvl 3 lerde bc ye geçersin
Sosyal ağlarda paylaş

vay arakadaş ben ouyna başladığımda 1 elin parmakları kadar türk vardı nası eziyet oldu öğrenmek.. yardım eden biri olsa 1 ayda alabileceğim bilgileri zor yoldan 2 yılda öğrendim.. şimdi türk oyuncu sayısı bayağı arttı.. iletişim güçlendi .. eskiden güvercinle haberleşiyoduk şindi forumlar vs mevcut.. tebrik ederim.. yenileri eğitme sevdanıza saygı duyuyorum.. eğitin bu genç beyinleri ve bize gönderin biz recruit edelim :PPP

başarılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...