Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

selam arkadaşlar ben vücut yapmak istiyorum ama öyle arnold gibi çok kaslı olmak istemiyorum brad pittin fight clubtaki hali gibi olsam yeter. yeni başladım haftada 6 gün gidiyorum yağlarımı kasa çevirmem için ne önerirsiniz bide protein hapı alcam hangisini alayım.

5 kiloluk dambıllarla çalışmalısın yoksa arnold gelip önünde diz çöker tevbe ister dikkat et :(
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Black-ice said:

selam arkadaşlar ben vücut yapmak istiyorum ama öyle arnold gibi çok kaslı olmak istemiyorum brad pittin fight clubtaki hali gibi olsam yeter. yeni başladım haftada 6 gün gidiyorum yağlarımı kasa çevirmem için ne önerirsiniz bide protein hapı alcam hangisini alayım.

taunt atma lan dfkg

ahahaha kim yazmış bunu
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki yanlış düşünüyosun. şişme falan olmucak amk kim sallıyo bunları ya. kardio ağırlıklı çalış sen yine. kas da çalış kilonda bişey yok çok. bi süre her bölgeye 1 hareket yap 3x15 falan adaptasyon gibi. karın da ağırlıkla çalışma, normal mekik, makas, bacak itme falan basit hareketler

90a falan indikten sonra da 2günlük program yaparsın süpersetli falan. mis
Sosyal ağlarda paylaş

Spider Curl:
Yarisi farkli yarisi farkli konusuyor. Bir kisim full range diyor. Kolunu tam acacaksin , tam kapayacaksin. Diyenler de unlu bodyci elemanlar. Burada videosu verildi biz weight lifter degiliz bodyciyiz diyordu.
Sonra spor salonuna gidiyorum assagida tam acmayacaksin oyle kollar dinleniyor yukarda da tam kapamayacaksin diyorlar. Bunu diyenler de body'ci.
Ilk dedigimde atiyorum 160 derece hareket yapiyor kol. Ikinci'yi denedegimde acikken 30-40 yukardan basliyor sonda kapatirken 40-50 derece az kapatiyorsun. Daha fazla zorluyor ama kollarin yaptigi aci azaliyor.
Hammer Curl:
Bunda da dun bi eleman geldi yanima. Yanlis yapiyorsun diyor. Yukarda avuc iclerini dondureceksin yuzune dogru yere paralel olacak...
Videolara bakiyorum adi ustunde Hammer curl cekic gibi duz inip kalkiyor kollar.
Valla benim yaptigim Hammer curl duz olmasi lazim dedim. Yok o oylede gene cevireceksin diye biseyler zirvaladi.
Diyen adamda Body'ci baya sismis ama sonradan kilo almis. Kasli kilolu garip bisey olmus.
Her harekette boyle her kafadan ayri bir ses cikiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...