Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

quick question: zayıflama objektifim var. 1 saat kardio üzerine 1 saat ağırlık (az kilo çok reps) yapıp 25 gr shake çakıyorum. Spordan tam önce l-carnitin alıyorum cardio kısmı için. Bununla birlikte de bir shake alayım mı?

insanlar genelde gymden önce ve sonra shake çakıyolar, ama benim durumum için bilemedim öncelikli hedef kas değil çünkü, zayıflamaya destek olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

quick question: zayıflama objektifim var. 1 saat kardio üzerine 1 saat ağırlık (az kilo çok reps) yapıp 25 gr shake çakıyorum. Spordan tam önce l-carnitin alıyorum cardio kısmı için. Bununla birlikte de bir shake alayım mı?

insanlar genelde gymden önce ve sonra shake çakıyolar, ama benim durumum için bilemedim öncelikli hedef kas değil çünkü, zayıflamaya destek olarak.

carnitin shakesiz cok kotu oluyo lan cak bi 20g whey spordan oncede
para bolsa tabi sdfgh
yoksa cakma yani
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Once icen tanimadim ben daha.. Yanlis demiyorum ama eminde degilim bu konuda..

bunlar çok güzel yorumlar ya. Bu sporda herkes atıp tutuyo bişeyler, emin olmayanın emin değilim demesi kadar güzel bir şey gelmiyor kulağıma artık bu konularda =)
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar vücut gelistirmeye basladim vol.897

Kas gruplarini 3 güne böldüm. Planimi hazirladim. Motivasyonum da tamam. Tek eksik beslenme ve protein tozu.

Simdi antreman sonrasi icecegim shake'i cardio öncesinde, agirlik calistiktan hemen sonra mi icmeliyim yoksa 60dk'lik cardio sonrasinda mi? Vücut tam olarak ne zaman ihtiyac duyuyo protein'e?

Yoksa antreman öncesi mi icice ?

Yag yakabilmek icin baska takviyeler var mi?

simdiden tesekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...