Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Diyet kola söyleseydin bari. Şeker, özellikle de glikoz fruktoz şurubuyla yapılanlar bir numaralı düşman çünkü.

zero söyledim gerçi hiç inanmıyorum hepsi aynı şeyin laciverti gibi geliyo.

Achievement ı görebiliyorum ama, daha önce oturup 2 büyük tek başına bitirebilen adamken artık 1 orta kesiyo fazla fazla. Mide küçük sağlıklı porsiyonlara alıştı =)
Sosyal ağlarda paylaş

zero içilir arada ya içine hafif limon bide diğerleri çok şekerli bayık tatları var insanlar nası içiyo bilmiyorum zaten abi
crossfit kardiyoluk tam crossfit tarzı idman yapıyorum bende 2 haftada 1 falan zevkli oluyo da crossfit yarışmasına katılan adamların hiç biri crossfit yapmıyo bu arada gösteriş olsun diye crossfit antreman videosu paylaşıyolar o kadar hani bunun insanlara bi mesaj vermesi gerekir zaten :D
yapan yapsın tabi gene dayanıklılık için falan güzel öyle shred ve iri vucut falan olmuyo crossfitle fazla, amacınıza uygunsa yapın
Sosyal ağlarda paylaş

Cheaz said:

ya 5 kg bench yapıyorum iste sag sol dambılla kollarımı sakatlamıyım diye sordum emin olamadım 3 kg dan yeni arttırdımda

Bunu okuyunca hakikaten 3-5 kilo ile calisiyor sandim.
Eklem konusuna gelince bazi ariza programlar var. Body Pump mesela.
http://1.bp.blogspot.com/-YRpeCp0hWCY/T6pbSApuCbI/AAAAAAAACNs/6e73MycSfKY/s640/bodypump-class-f.jpg
Dusuk agirlikla ayni posizyonda durmaktan oturup kalkmaktan her yerin agriyor. Bir kac kere gitmistim. Bence eklemleri gereksiz zorluyor. Gittigim spor salonunda yillardir gidenler var sismanlar hala sisman, zayiflar daha da zayif :) Crossfitten daha sacmasi var mi deseniz ben bu derim.
Hatta esim gitmisti. Bari yanlis tuttugundan (el bilek duz olacagina bilekten 90 derece kirip tum agirligi bilek eklemine bindirmis) eklem sivisi elinin ustunde baloncuk yapmisti.
Bende boyle bisey kaiyor sanistim.
Simdi de 70 kg dumbell yazmis. 35'er kg her bir elde? abovv.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendime bir plan hazirladim fakat emin olamadigim bi konu var.

Gün 1 Chest + Bizeps

Gün 2 Back + Trizeps

Gün 3 Leg + Shoulder

Her bölgeye 3x15'lik setlerle calisiyorum. Ama sirt calisirken bizepsler de ister istemez devreye girmis oluyo. Acaba dedim bizeps ile trizeps'i yerini mi degistirsem. Bilemedim tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...