Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
gece avrupa ve amerika finalleri vardı, avrupada fnaticin yenilmezlik serisini bozan origen, bo5'da 3-2 yenildi. origen'de xpeke efsane kötüydü onun dışında diğer oyuncuların hepsi ekstra işler yaptılar. normalde 2015 World Championship'e 2. olarak origen gidebiliyordu ama yaz liginde lcse çıktıkları ve yeni takım oldukları için puanları yetmedi. 1. torbaya fnatic, 2. torbaya h2k, 3. torbayada 4lü elemeden gelecek bir takım gelecek bu büyük bir ihtimal origen olacak gibi. amerikada ise tsm'in favori olduğu tsm-clg maçları vardı. tsm'in suratına bu sefer WorldChampionship'e gitmeden gerçekçilik tokatını clg attı. hiç bir fikrim yok dyrus istikrar wildturtle, lcs seviyesinde bile olmayan santorin'de neden halen ısrar edilir akıl mantık yetmiyor. geçen sezon amazing ile yolları ayırdılar sırf danimarkalı bjersen ile anlaşır diye gittiler santorini aldılar. diğer lcs takımları bile çok üst düzey yeni oyuncular getirdiler ama böyle favori bir takımın böyle seçimler yapması komik. onun dışında clg 3-0 net suratlarına çaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

lan bu oyuna ne olmuş. Yenilirken ddos açmalar, oyuncu düşürmeler vs.. bir dünya muhabbet okudum bugün (epeydir bakmıyordum muhabbetlerine. Az eğleneyim diye netde gezerken denk geldim)

Birde şöyle birşey gördüm. Umarım gerçek değildir?

http://www.youtube.com/watch?v=sfWvGa33lfI
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tamamen gerçek, arkadaşım smurf hesaplarını ranklemek için kullanıyor. İsmini vermeyeyim ama program bedava olarak kuruluyor. Ranked olmayan maçlarda sınırsız kullanabiliyorsun bedava olarak. Eğer ranked maçta kullanmak istiyorsan para istiyor. Adamlar in app purchase sistemi bile oturtmuş anlayacağın :P

Skill shotlardan auto dodge yapıyor, ranged gösteriyor, işte bazı ek sistemleri filan var çok da ayrıntısını bilmiyorum. Macro, combo desteği var sanırım.

Geçenlerde de HotS için map hack görmüştüm, SC2 hackini modifiye ederek yapmışlar. Cidden düşündürüyor bazen ne için oynuyoruz, bu derece basit hack yapılan oyunları diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık vallahi...

Yapanları geç, normal oynayanlara yazık. O oyunda kullanan olmasa bile verdiği psikoloji bile yeter. Herkese suçlu gözüyle bakma vs. direk moral bozar.

başka bir tane daha görmüştüm. Gelen skilleri otomatik engelliyordu (su duvarı gibi bir efekti vardı skillin. Adam açmış, nidale den vs. hiç birşey yemiyordu)

bu arada bu "bir arkadaş" şey mi? "bir arkadaşın ereksiyon problemi var" gibisinden bir arkadaş mı? adf
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Geçenlerde de HotS için map hack görmüştüm, SC2 hackini modifiye ederek yapmışlar. Cidden düşündürüyor bazen ne için oynuyoruz, bu derece basit hack yapılan oyunları diye.

şuna birkaç gün sonra hotfix atmışlardı diye hatırlıyorum ben redditde koçum blizz hemen fixledi topicleri vardı falan, starcraftda da rankedda direk ban wave yapıp custom mapde arcadede ne yapıyosanız yapın diye resourceları açmışlardı en son

csgo lol h1z1 ark dayz rust ne kadar online oyun varsa açık ara en temizi starcraft diyorlardı
Sosyal ağlarda paylaş

Doğrudur, maphack'i düzeltmiş olabilirler.

Hile ilgili sıkıntı yok, eğlenmenize bakın demek bence biraz pembe gözlük. O zaman niye vs player oynuyorum ki? AI açayım, öyle takılayım. Senin gibi bir "insana karşı rekabet" olması eğlenceli yapıyor oyunu. Karşıdaki hile ile bu rekabetin dengelerini değiştiriyor, sıkıntı orada zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ben o orçolar yüzünden değil riotın bu umursamazlığı yüzünden sinirliyim.
ya doğru dürüst report sistemi yok scripter ve drophack yapanlar için. böyle iş mi olur.
yıl 2016 olacak replay sistemi yok lan oyunda. böyle bir dangalaklık var mı ya. it gibi para kazanıyosun yavşak bir şeyleri geliştir artık. anca UI yenilediler. o da bok gibi olmuş zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...