Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

btc e den bitcoin alıp btcturkte satmaca

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Buarada nekadar guvenli bu mevzu? Yani simdi butun birikimini koysa bi adam 10 bin dolar atiyorum. "Kusura bakma kapattik biz hadi" deyip paraya yatma mevzusu yapmasin btc-e sonra? Muthis karli bi mevzu cunku ve ileriye dönuk herturlu artacak. Nisan ayinda ilk okudugumda btc 60 dolar ltc 1 dolar civariyken butun parayi gömseydim suan 150 bin liram falan vardi net sdfgsd

Ki bence girmek icinde hala gec degil, bu mevzu illaki iyice buyuyecek ve siradan ahmet mehmet bile burdan yatirim yapmaya kafayi calistirdigi an iyice degeri artacak diye dusunuyorum. Yatirim icin giresim var fazla parayla ama guvenemiyorum tam
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sanal para çıkacağına inanıyorum. Bu piyasayı domine edecek en yakın para birimide bitcoin

yalnız bitcoin tarzı 80 farklı para birimi daha çıkarmışlar.

Ayrıca güney kıbrıs'da lefkoşe üniversitesi kayıtları bitcoin ile almaya başlamış.
ATM'leri falan açılıyor. Riskli gözükse de geleceği parlak bir şey. Harekete geçmek lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

btc-e tek pazar değil. btc china var, mtgox var btcturk var daha bir sürü var yani. kaldıki btc-e en çok işlem gören yer. işlem hacmi çok büyük yani. adamların transactionlardan aldığı komisyonla para basıyorlar resmen. böyle güzel işleyen bir sistem içindeyken, legal olarak para kaznıyorken neden paraları alıp kaçsınlar peşlerine bir sürü insan, zengin, kuruluş polis fbi taksınlar bilmiyorum. olmayacak şey değil ama şu halde de adamlar harika parlar kazanıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
topici actigim gunu hatirlamiyorum da en son buldugum yontemle bayagi tatli para kirmistim o gun hehe.

iyi bi miktar para da ileri geri aktarirken yandexin prepaid mastercardinda takili kalmisti ama nasil oldu hic bi fikrim yok.

bi kac web sitesi denedikten sonra sonunda ceyrek/tam altin siparisi verebilecegim 3d secure kullanmayan bi yer bulmustum o sekil kurtarmistim parayi. o gun bugundur rusca emailler geliyor yandex'ten 5 tane farkli hesap acmisim sanirim limit var diye. junka atmadim hala o emailleri anisi tatli geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

benim btc-e ile bir derdim var, yardım eden olursa şahane olur.

yıllar önce btc-e de trade yapıyodum. baya güzel de para kazandım, 970 falan almıştım zamanında. o dönem baya litecoin'e girdim diye hatırlıyorum ama onları sattım mı yoksa çakıldığı zaman dursun ilerde satarım mı dedim emin değilim. eğer duruyorsa okutmak istiyorum.

btc-e login olduğumda hesap suspended görünüyor, 1 yıldan fazla işlem görmeyenleri suspend ediyorlarmış. neyse açtırmayı denedim bunları istiyorlar:

When creating the ticket, please, attach the following documents for verification:

(1) Scans of your IDs (passport or another national ID displaying your personal information and address (if applicable) and a utility bill in .jpg or .pdf formats.

Bu ok

(2) Detailed information about your deposits and withdrawals in Crypto currencies – a screenshot (.jpg or .pdf) of your local or on-line crypto wallet (or a mining account, or another similar electronic wallet) displaying deposits and withdrawals to/from BTC-e.
Important: We will not accept screenshots, links or txids from blockchain.
Only a screenshot must be provided.

Bu nedir aga?

(3) Detailed information about deposits and withdrawals in FIAT (USD, RUB, EUR, etc) and BTC-e codes including:
o Payment system (International Wire transfer, Yandex, Okpay, etc);
o Your account/ e-wallet number in this payment system;
o Date of payment;
o Exact amount of payment;
o Transaction ID from within this payment system
o BTC-e code can be provided in text format.

Bunu da anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

2- btc-e'ye giriş çıkış yaptığın crypto-coin'lerin kanıtını istiyorlar. ordan hesap doğrulamak için. örn. btcturk ile btc-e arasında transfer yaptıysan btcturk'teki hesabının transfer bölümünden alabilirsin screenshot

3- btc-e'ye giriş çıkış yaptığın cash'in kanıtını istiyorlar. örn kod ile btc-e'den usd girişi yaptıysan, veya havale yaptıysan falan
Sosyal ağlarda paylaş

daha detayli anlatman lazim baskalari icin de, sen o zaman hic para verip almadin coin, mineladiklarini btc-e'ye atip trade ettin?

minelarken kendi walletin olmasi lazim veya poolun sitesi senin walletini manage ediyordu, hangi pool hatirliyor musun oraya bakip bulabilirsin.

bir de bankandan para cektigin transactioni bulabilirsin o da yardimci olabilir.

btcturk'unkini de kabul etmez ki bunlar bulsan bile.. tam srfszlk yapmis btc-e.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...