Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

btc e den bitcoin alıp btcturkte satmaca

DoruK

Öne çıkan mesajlar

bildiğiniz gibi btc e deki bitcoinler btcturkten daha ucuza alınıp satılıyor

gereken şey ise böyle 30 dakikada btc e ye deposit edebileceğimiz bir yöntem

onlarca yol var https://en.bitcoin.it/wiki/BTC-E adresinde yazmış adamlar

bunlardan hangisi en kısa sürede sorunsuz deposit yapmaya yarar onu bilmek istiyorum

sonrasında btce den btcturke bitcoin transferi yapıp ufak ufak paralar kazanma peşindeyim

aydınlatın hep beraber zengin olalım
Sosyal ağlarda paylaş

deneme 1

500 lira attım yandex.money hesabına, 8162 ruble olarak geçti (8228 ruble şu anki kur)

o da 28.1 ltc yaptı 24change'den btc-e ye aktarınca(ltc/usd kuru 7.36 şu an)

o da 207 dolar (420 lira civarı) yapıyor. yani toplamda 43 dolar komisyonlara ve exchange e gitti.

şu anki 0.01361 ltc/btc kurundan çevirsem 0.38 btc yapıyor o da btcturkte satsam 478 tl yapıyor. 5 tl havale ücreti + 2.39 tl %0.5 lik komisyonu çıkarırsan 470 tl gibi bir miktar elime geri geçecek olan para.

sonuç

komisyonu çok daha düşük bir aktarma platformu bulmak gerekli.

Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Diğer topice yazdığım gibi seni bu kadar çok komisyon ödemeye iten şey parani yandex moneyde Ltcye cevirmen.

Benim ve diger arkadaşların da iki üç kere anlattığı yöntemi izle.
diğer arkadaşlar dediğin zaten btcturkten satın almayı anlatmış bir tane. başka da bir şey bulamadım eğer varsa hızlı bir yöntem linkle mesajı. yoksa zaten bu amaca uymuyor.

okpay demişsin, bi 500 lira da öyle atayım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

serjuhan said:

Bana sorarsan 24change'e kredi kartiyla para yatirip oradan OKpaye ve daha sonrasinda btc-e. Hem hızlı hem diğerlerine göre komisyon totalde yüzde 8 gibi oluyor.

24change'e para yatırmıyorsun da aracı işlevi görüyor.

anlamadım burayı? hem yatırıyorsun demişsin hem yatırmıyorsun? bir girişemedim tam şuj olaya bu akşam ad işim olacak. haftasonu bakacağım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

serjuhan said:

serjuhan said:

Bana sorarsan 24change'e kredi kartiyla para yatirip oradan OKpaye ve daha sonrasinda btc-e. Hem hızlı hem diğerlerine göre komisyon totalde yüzde 8 gibi oluyor.

24change'e para yatırmıyorsun da aracı işlevi görüyor.

anlamadım burayı? hem yatırıyorsun demişsin hem yatırmıyorsun? bir girişemedim tam şuj olaya bu akşam ad işim olacak. haftasonu bakacağım artık.

24change'e girip bir login olsan anlayacaksın dediğimi.

Bir tarafa CC bilgilerini giriyorsun diğer tarafa OKPAY bilgilerini. O kredi kartından OKpaye atıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Yooo ben Maximum kullanıyorum sorun yok.
allala

birazdan deniyorum

şimdi tam olarak kredikartıyla okpay->24change-> btc-e ltc hesabı mı yapıyoruz?

kredikartı -> 24change -> okpay -> btc-e imiş

bir de btc-e'den btcturk'e aktarım için herhangi bir limit var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yoruldum yazmaktan yav.

24change.org'a girilir ve register/login olunur.

Daha sonra Select desired currencies kısmında nerden hangi para birimini, nereye hangi para birimi olarak göndermek istediğiniz seçip miktarları ve account IDlerini filan girerek okeyliyorsunuz.

Benim izlediğim yol burada Visa/Master Card USD --> OKPay.

Sonrasında kredi kartı bilgileri onay SMSleri vs derken para hızlı biçimde OKPAY hesabınıza yatıyor. Buradan sonra btc-e.com'a girerek buradaki hesabınızdan USD deposit'e tıklayarak OKpay seçiyoruz. O bizden miktar vs istiyor, daha sonra hangi wallettan aktaracağımızı seçiyoruz. Okeylediğimizde 10 saniyede para btc-e'ye geçmiş oluyor.

OKPay hesabını verify etmek şart yalnız çünkü aylık 300 euro bir aktarım limiti var unverified durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...