Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rust

ersagun

Öne çıkan mesajlar

o memoricab ve arkadaşları nasıl bir drama queen team çıktı belli değil arkadaş. servera geldikleri ilk günden beri bi hate bi hate. gelmek oynamak isteyen varsa gelsin oynasın abi. admin powerım falan da yok serverı bir arkadaş açtı ve bana sadece ban/kick özellikleri verdi.

o adam da banlanmadı hatta şu satırları yazdığım sırada serverımızda oynamakta. heriflerin yaptığı orospuluğun haddi hesabı yok ama. nooblar takılsın diye noob area yaptık otel gibi bir yer. gidip ordaki adamları öldürüp duruyorlar falan. sıkıldım yani hele ki şu posttan sonra tüm grubunu ve adamı banlıycam. bu kadar butthurt bu kadar karı bu kadar drama queen olunmaz. adam gittiği her yerde jahrein şöyle kötü böyle kötü diyip duruyormuş o halde serverımda oynamasın abi herkes bi oh çeksin rahat rahat. nedir yani alt tarafı oynadığımız oyun ben de bir oyuncuyum. sapık bir fanım yüzünden öldürülücem bigün hepsi manyak bunların...
Sosyal ağlarda paylaş

okibye said:

o adam da banlanmadı hatta şu satırları yazdığım sırada serverımızda oynamakta. heriflerin yaptığı orospuluğun haddi hesabı yok ama. nooblar takılsın diye noob area yaptık otel gibi bir yer. gidip ordaki adamları öldürüp duruyorlar falan. sıkıldım yani hele ki şu posttan sonra tüm grubunu ve adamı banlıycam. bu kadar butthurt bu kadar karı bu kadar drama queen olunmaz. adam gittiği her yerde jahrein şöyle kötü böyle kötü diyip duruyormuş o halde serverımda oynamasın abi herkes bi oh çeksin rahat rahat. nedir yani alt tarafı oynadığımız oyun ben de bir oyuncuyum. sapık bir fanım yüzünden öldürülücem bigün hepsi manyak bunların...

Abi sizin yanlışınız size ayak uyduramayan herkesi banlıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

kimmiş o ayak uyduramayıp banlanan bana isim verir misin bi canım? öyle bir şey yok yani. bir kaç hack dışında banlanan adamlar ya 8 9 yaşında ağır lame takılan oyuncular ya da oyun oynama amacı servera girip bana küfretmek olan velet mentalitesindeki adamlar. onun dışında banlanan yok
Sosyal ağlarda paylaş

okibye said:

valla rust genel olarak böyle qq ile dolu. ama türkler keke diyip geçmekle olmuyor. al sana bir bilmemkaç milyonluk youtuber admini vurdu diye banlanıyor videonun sonunda.

ne yani evde bu videoları izleyip tatmin mi oluyorsun sen de? özel olarak Jaharia'dan bahsediyorum. chatteki yazılar bir metin2 kanalından hallice. oyunun amacını kavrayabilmiş insan sayısı 100 kişilik serverda bir elin parmaklarını geçmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...