Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rust

ersagun

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Abi DayZ standalone ya da Rust alacağınıza Arma 2 ve Arrowhead alıp DayZ: Origins oynasanız standalone çıkana kadar.

Hiç laf dinlemiyorsunuz ki.

Onu oynuyoruz zaten.

Standalone Dayz ile Arma II Dayz 'in combatı arasında fark varmı?

Arma II olan çok kötüydü, üzerine balta ile koşan adamı bile vuramıyorsun, hani kılıçla adam kovaladığım çok oldu, bi dmr ile pusup gelen geçeni vurmak eğlenceliydi o da bir süre sonra bayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Standalone shooter abi, modda adam vurmak çok daha zor. Koşup koşup adam görünce durup vurmak diye bir şey yok örneğin modda, ki standaloneu easy mode ve düz shooter yapan şeylerden biri de bu.

O yüzden modda adam vurunca ben çok daha pis tatmin yaşıyorum, çünkü gerçekten vurduğun mesafeye ve adamın durumuna göre gerçekten bazı zamanlar hiç kolay olmayan killer alıyorsun, salya sümük dağıtıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

MeTh said:

Arkadaşlar paticik olarak bir serverda oynuyormusunuz yada çoğunluğun olduğu bir server var mı ?

http://toprustservers.com/server/9403 a girdim ama paticikten kimseyi bulamadım

small radtown civarındayız o serverda bügün paticikten 2 kişiyle daha karşılaştık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Oyunu sil baştan yapmaya karar vermişler. Yarım yamalak anladığım kadarıyla eski kodlama sistemlerinde bişey değiştirmek gerekince hem çok uğraştırıyomuş, hem de 1 şeyi düzeltip 10 şeyi bozuyomuş. o yüzden baya baya baştan yapmaya karar vermişler. şu anda oyunu açarken Play Normal Rust, Try Experimental Version diye 2 seçenek çıkıyor. Eski versiyonunu geliştirmeyi durdurdular yenisine abanıyorlarmış. Hayırlısı bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
epeydir bi güncelleme yok, ben de 1 haftadır tekrar takibe başladım oyunu. Experimental versiyonu kısmen oynanabilir kıvama gelmiş. hala ciddi server problemleri var, 8-9 saatten sonra server aşırı yükleniyor ve ciddi yavaşlıyor o yüzden wipe atıp duruyorlar ama bana geleceği parlak göründü oyunun ya. hele ki şimdi bi site farkettim, concept art'lar paylaşmışlar baya hoşuma gitti.

https://trello.com/b/DBOhTfQm/rust-concept

development süreci tabi böyle pek standart oyunlar gibi ilerlemiyor, baya böyle deneme tahtası gibi dev.ler bişeyler yapıyorlar, siliyorlar vs. ama yani sonunda güzel bişey çıkacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
serverlar her ay zaten force wipe yiyor. ayrıca büyük update falan geldiğinde de isteğe bağlı wipe atıyorlar. o yüzden şurda oynamaya başlayalım, takılalım gibi bi durum pek olmuyor. ben takipteyim sürekli oyunu, www.rustafied.com 'da updateler, planlar vs. çok güzel anlatılıyor. building sistemi çok güzel ancak insanların raidlenemez evler yapmasını sağlayan bazı exploitler var, onları düzeltmeleri lazım bi de raid işini zorlaştırmaları lazım aksine kolaylaştırıyorlar gibi görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...