Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Zerker dark pact güzel olmuş. Bide tam sevdiğim bült tipi, melee base e caster

https://www.youtube.com/watch?v=k0inUDBn4r0&feature=youtu.be

Sanırım profili de şuymuş : https://www.pathofexile.com/account/view-profile/xfrzz/characters Valqur

Yalnız neden max lvl purity of ice için kasmış? Stun immune un yanına freeze engellemek için heralde?
Sosyal ağlarda paylaş

Tuhaf bi sorun var bende de ya. Olup mape tekrar girdigim zaman mapte oynanilmaz bir lag basliyor. Bi yerden sonra flat line olup kimildayamiyorsun. Gateway degistirip ayni mape girince duzeliyor sorun(map hala ilk girdigim gatewayde gozukmesine ragmen) Ve dedigim gibi sadece olunce basliyor bu sorun. Enteresan hakkaten. Care hardcore :D
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

şu sorunla karşılaşan var mı? bir instance laglı oldu mu bir türlü düzelmiyor. labdaysan, mapteysen çöpe gidiyor run. legacyde olmazdı hiç

https://www.youtube.com/watch?v=aDQ2SQlvGXw

benim hep başıma geliyor.

tahminim map içindeki instance'lar (master quest area, uber trial vs.) random gateway'lere bağlı. (ya da popülasyon açısından en müsait olana atıyor)

Oyuncu sayısını cidden katladılar bu exp ile, twitch'de 2k-3k viewer'lı poe ile alakası olmayan random streamerları görüyorum kaç gündür. (2k ortalama mathil izleyicisi :) )

Resmen hazır değillermiş böyle bir duruma. Acil server problemlerini ve grafik patch'ini çıkarmalarını lazım.

Yoksa öğrenilmesi bu kadar zor olan bi oyunda gelen adamı tutmaları mümkün değil, olduğu gibi kaybedersin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi her yeni ligte başlayarak mallık mı yapıyorum acaba diye sormaya başladım kendime kanser oldum currency toplayıp adam gibi build yapacağım diye. ilk başta farmer, oynaması ultra bayık ama kasması kolay buildle başlıyorum gerekli currencyi toplayıp güzel bir builde geçene kadar ligin 3/4 ü geçiyor zaten. Bir önceki lige totemle başladım sonra currency toplayıp howa ST buildi yaptım shapera gidemeden lig bitti :) Dün aksam 8-9 mapleri yapiyorum ligte o kadar currencysiz kaldım ki maplere basacak alchemy kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

bne başladım bu oyuna.

doğru düzgün arpg tecrübem de yok.

grim dawn + torchlight 2 oynadım.
ama ikisi de totalde 10 saat değildir.

mantaliteye az çok sahibim.

archer açtım bir tane. çat çut gidiyorum. ama sıkıcı olacak gibi geldi bna.

witch açmıştım ondan önce 3 level oynadım o da aynı hissiyatı verdi.

şöyle ÇÖTANK falan diye girişebileceğim class nedir ?
harbringer sanırım devasa olan. o da melee olduğu için beceremem diye korktum.

ek olarak. benim çantam çabuk doluyor, zırt pırt portal scroll alıyorum scroll of wisdomlara kıyamıyorum öyle olunca.

çanta tablarını genişletebiliyor muyuz ? torchlight da vardı meslea mod yükle ekstra slot gelsin gibisinden. hoş bunda sanırım multi olduğu için öyle bir şey olmaz diye düşünüyorum. nasıl bir workaround buluruz şu durumua ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...