Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

ad3m said:

Öncelikle treede crit oynamıyorsan her zaman resolute technique rushla (sende yok çılgın dps düşürür). İkinci olarak 6 link içinde brutality support var hem added fire damage hem de hatredı iptal ediyor o. Onu concentrated effect ile değiş. Mevcut currency ile bişi yapamazsın farmlamaya devam et.

Ben şahsen 2h mace önermesem dahi oynayabileceğin max dps i Brain Rattler %100 elemental ile alırsın yani. Sunder -> Physical to Lightning -> Multistrike -> Conc Effect -> Melee Phy Dmg -> Elemental Dmg W. Atk.

Itemlarda Attack speed / Elemental damage with weapons / Physical damage arayacan.

ad3m dediklerini eve geçince yapıcam. Currency farm için ne önerirsiniz. şimdi çantada 2-3 level mapler var. bunları bu gearla ancak farmlarım heralde.

brutallity için de şimdi açıklamasını okuyunca gördüm ama sağa sola fire saçıyorum auradan dolayı. onları da engelliyor mu?

Build'den sıkıldım diyelim, 100 tane regret mi almam lazım en baştan buildi yapmak için ?
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

CuteButPsycho said:

Flassh said:

@CuteButPsycho
buildin critic değil sanırım
reso techniq niye vermedin. ona ver

Evet crit değil, mace olduğu için daha çok CC ve işte olduğu kadar dps. Resolute için baktığım build yanından dolaşmış, bende o yüzden almamıştım. Bunu alırsam accuracy rating mi artıyor ?

Accu rating cap %95 o da itemlardan ciddi derecede accu ve treeden gitmekle oluyor. RT hit chance direk %100 yapıyor ama yanında critini de 0 yapıyor. Senin durumunda her türlü dps avantajı eğer baktığın build RT vermemişse muhtemelen Tide Breaker ile oynuyordur.

Build'e tekrar baktım. Ben almamışım abi onu :D
İlk levelda alıyorum.

Build 100 lvla ulaştığında bu hale geliyor.

https://www.pathofexile.com/fullscreen-passive-skill-tree/3.0.0/AAAABAECAQHcBLMFLQd1CZYLYQ3ND6sUIBRxFr8W6Ro4Gj4cziE0IVUhkCQ3JIsmlScgJy8qOCpNK1As-y5TNI41kjkOOuE7OzwFPC09_D8nQKBBP0d-SshQR1FMUeZVS1hjWfNeE18_X7Bf0GHiZU1nm2hYaPJr2W6qbztyqXTtdqx3U3fjeA15aHrvfNl9W4IHg1-ExYTZhO-GO4dqidiKIpBVkGyXeZhXm7WexaIAplepJ6luqZSsR6yqrj6vbK-ntC-18r02vqe_CMAawGbApsEEwzrEWMT2xq7G2MpKz37Tb9eW2L3ZfNrB3D3kUeoQ6hjvDu988B_yL_JF9kj3Mvhf-Ov-Cv5U_o8=?accountName=Doomshamino&characterName=TherealKpShamino
Sosyal ağlarda paylaş

Hedefin 90 olsun 100 pek realistik değil :)

Zaten son 10 lvlda muhtemelen life nodeları ve 1 jewel alıyodur çok koymaz

Bi de illa her itemını BIS almana gerek yok o levellarda. Cap değilse önce resistlerini caple (chaos hariç tabi) sonra yavaştan yavaştan hp ve dmga gidersin. 1-2 alcha yada max 1c'ye bi ton item var güzel resist ve hp veren. Aban onlara
Sosyal ağlarda paylaş

2000 fusingle belly linkleyemeyen arkadaşıma gönderdim whatsapptan okuyuo saatlerdir cevap bile atmadı glsmdm

Valla satsam eski 6L corrupted cheste dönerim bi belly bi drillneck alırım artanıyla da fusinge abanıp belly 6larım. erken olursa bi de yeni doomfletch alıp onu 6lamaya çalışırım. Bende 5lik var bozmaya kıyamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa oynuyorum ben oyunu bu sezon
Eq jugg yaptım lab farmladım biraz meh dedim
Dp totem yaptım minator filan kestim meh dedim
Gültte ben 5-6m dps yapıyorum diyen insanlar olunca bi yerimiz şişti bıraktım onu buna geçtim napıyım. Genç adamız kıskanıyoruz. Bi jewel 120c olunca para gidiyo valla
Sosyal ağlarda paylaş

Qotf ele wander glass cannon değil 5k+ hp (6k yapılabilir currency varsa) vaal grace ile %75 spell attack / dodge kazanıyor ve evasion var. Ama bunlar end specler bu konumlara gelmek ciddi currency istiyor ayrıca en popüler buildler olduğu için uçuk fiyatlar. Piscator ile takılırsın baya budget şekilde çılgın hızlı map temizliyor. Pathfinder bu arada oynayacağın subclass.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

ben de end game farm yapabilen bi build yapim diyorum fakat o doomfletch veya elewander filan sanırım glass cannon buildler.bana kolay ölmeyecek bi build lazım çünkü hem pc hem internet kötü öle 1-2 sn takılınca ölmemesi lazım ama bilemedim neye baksam.

Berserker buildlere bak abi. Makinasi patlamayanlar anlamaz seni :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...