Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4 #2

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Senin için yine hardcore denedim, yine noob bonanza inanılmaz.

Bi ara mod yapamadılar ya, spotsuz mapsiz ama en sikko silahla ayak parmağından vurulunca öldürmeyen.

bence de bunun bi orta noktası olması lazım. spotlu hiç oynanmıyor gerçekten. hardcore'da da full dmr ve sniper olunca meh oluyor. fakat suan harcore mode casualdan çok daha keyifli. casual bf saçmasapan bişi abi haritada iki dakka bi yere çömüp duramıyorsun hemen biri bitiyor yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Xaenin said:

Senin için yine hardcore denedim, yine noob bonanza inanılmaz.

Bi ara mod yapamadılar ya, spotsuz mapsiz ama en sikko silahla ayak parmağından vurulunca öldürmeyen.

bence de bunun bi orta noktası olması lazım. spotlu hiç oynanmıyor gerçekten. hardcore'da da full dmr ve sniper olunca meh oluyor. fakat suan harcore mode casualdan çok daha keyifli. casual bf saçmasapan bişi abi haritada iki dakka bi yere çömüp duramıyorsun hemen biri bitiyor yanında.

DMR ve sniper limit var çoğu serverda zaten, problem o değil ama. Hiç bir silahın hiç bir özelliği, alışkanlığın, yatkınlığın falan önemi yok. Oyuna başlar başlamaz eline gelen herhangi bir silah ile saatlerce assignment kasıp aldığın, alışana kadar baya vakit geçirdiğin silahın hiç bir farkı yok. İkisinde de papapapa spreyliyosun, diz kapağına 2 tane tutturursan ölüyor adam. Hiç bir şekilde shooting skilli falan gerektirmiyor yani. Diğer her şey olması gerektiği gibi hardcore modeda ama bu olay bitiriyor tamamen benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bir tane server var chainlink ve 64 kişilik propaganda haritası full inf. oynaniyor el bombası ve m320 filan yasak sadece fpg ve c4 e izin var bir de ucav a. Şu üstteki mesajı görünce yazayım dedim. İnf severler kesin baksın
adı bu:3 GOLD GAME #SaveDonbassPeople CL PROPAGANDA 4000T RULES!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...