Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSS Saçmalığı

smyrnas

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
bu linkten bakiyorsunuz degil mi siz de?
https://www.turkiye.gov.tr/sgk-gss-borc-dokumu

burada cikmiyorsa yoktur yani? sayfada asagida soyle bir not dusulmus de

gss said:

Bu sayfa bilgilendirme amaçlıdır. Sosyal Güvenlik Kurumu kayıtları esastır. Genel Sağlık Sigortası ile ilgili ek bilgiler ve açıklama videoları için http://www.sgk.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

sgk'nin site de turkiye.gov.tr'ye yonlendirmis.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Ya ben 26 oldum ama benle yaşıt bir arkadaş gidip konuşmuş. Sizi de kapsıyor borç silme vs. demiş sistemden bakıp, ödemeyeceğiz falan tamam da benim e-devlette falan hiç borç gözükmüyor.

Bağkur'dan çıkıp 1 senedir sigortasız takılıyorum. GSS vs. hiç gelir testi yaptırmadım acaba ondan mı borç gözükmüyor?

Gelir testi yaptırmadan olası çıkacak borcum da silinecek mi? Yoksa bi yaptırayıp borç gözüksün de öyle mi silinmesini bekleyeyim falan?
Sosyal ağlarda paylaş

gelir beyan etmessen en yüksekten yapıyolardı bana 1 yada 2 senede 5 bin lira çıktıydı sonra öğrenci belgesi verince düzeldi.Şu sistemi bi yapamadılar ak her 6 ayda bir illa öğrenci belgesi vericez koskoca devlet benim öğrenci olup olmadığı mı göremiyo mu
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ya ben 26 oldum ama benle yaşıt bir arkadaş gidip konuşmuş. Sizi de kapsıyor borç silme vs. demiş sistemden bakıp, ödemeyeceğiz falan tamam da benim e-devlette falan hiç borç gözükmüyor.

Bağkur'dan çıkıp 1 senedir sigortasız takılıyorum. GSS vs. hiç gelir testi yaptırmadım acaba ondan mı borç gözükmüyor?

Gelir testi yaptırmadan olası çıkacak borcum da silinecek mi? Yoksa bi yaptırayıp borç gözüksün de öyle mi silinmesini bekleyeyim falan?

bana da gittiğimde sen 25 yaş altıymışsın öğrencilşik bitse de babandan yararlanabilirsin vs diyip yok dediler. harbiden de gözükmüyordu sistemde borç fln teknik olarak olması gerekirken. 2 sene sonra çıkardılar geçmişe dönük olarak. yani o an gözükmüyosa memur sallıyo sizi de kapsıyo vs diye ama sonra çıkıyor onlar. eski defterleri açıyorlar heralde ya da sırayla kontrol ediyolar otomatik değil. anlamadım o işi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
25 yaşa kadar olan kısmı herkesten silmişler.

benimde toplam 6k borç vardı 4200 lirası silinmiş geçen sene ağustos'ta 25'i doldurmuştum. ondan sonraki döneme bu ay falan borç yazılmaya devam ediliyor hala ama tabi 2,5 senedir çalışıyorum ve sigortam var ztn. herhalde bunu sildirmek sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...