Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSS Saçmalığı

smyrnas

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

nasıl fakir ve tembeli koruyor olm? işsiz ve fakire bile binlerce lira borç yaratıyorlar. gelir tespitiyle uğraşıyorsun tamam birkaç yüz lira öde o zamana geliyor. bu mu fakiri tembeli korumak?

abi adam en düşük dilimden borçlanıyor. benim gibi aylık 257 tl yazılmıyor ki. onu da ödemiyor zaten. ödemesini gerektiren bir durum yok çünkü devlet istese de alamaz borcunu (adam çalışmıyor, ev yok, mülk yok). diğer yandan bedava sigortalı oluyorlar işte. benim ödediğim para ile çünkü benim borcumu ödemem gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

çalıştığı halde gss borcu olup provizyon alamayan var mı ?

3k borcum var gss ye ama "DurumMüstehaktır, provizyon alabilir." diyor. Sitemde gecen ay rapor falan aldım hatta devlet hastanesinden bir sorun cıkmadı. Merak ettim.

Valla hem kendi başıma geldi provizyon alamadım gittim 700TL ödedim provizyon açıldı.3-5 sayfa evvelde yazmıştım geçenlerde de hastahane de sıra beklerken önümdeki adam sigortası oldugu halde GSS prim borcunuz var dediler bakılamadı adam. Bilmiyorum belki bir süresi falan vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ne başarıya ulaşmış dünya geneli olan bişey o zaten
mecliste tasarı halinde olan şeye petition açarsan çocuk işçi çalışmasın diye oybirliğiyle geçiyor senin tıkladığın imzanın ne artısı olacak orda.

15k/500b başarı bile değil zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...