Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSS Saçmalığı

smyrnas

Öne çıkan mesajlar

Bende de 9 kuruşluk borç kaldı bu arada :p Online tahsilat sistemi bozukken ödemişim, offline işlemden ertesi gün işlemişler hesaba. O arada kalan sürede de günlük faiz binmiş 9 kuruş. Bankanın sanal POS'u da hata veriyor şimdi, tesadüf mü yoksa para çok küçük diye mi beğenmiyor bilemedim. Yarın öbür gün 9 kuruş için havaalanında göz altına alınırsam dev drama döner.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim çalışmadığım dönemlere de, askerlik zamanına da borç çıkmamış görünüyordu netten sorgulatınca. Çıksa da gidip test yaptırmam dedim yaptırmadım, irade beyanım olmadan ekonomik borç altına alıyor ve herhangi bir tebliğ evrakı yok. Ödemeyin ödetmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:

Benim çalışmadığım dönemlere de, askerlik zamanına da borç çıkmamış görünüyordu netten sorgulatınca. Çıksa da gidip test yaptırmam dedim yaptırmadım, irade beyanım olmadan ekonomik borç altına alıyor ve herhangi bir tebliğ evrakı yok. Ödemeyin ödetmeyin.

Kısmen katılıyorum ama vergileri de ödeme şu mantığa göre. Devlet en büyük mafya ve şu anda devlet hırsız, kılıfına uydurup geçiriyor borcu. Dişe dokunur bir paramı çalmaya kalksa itiraz ederim ama dokunmayacak bir para için almadım o yorgunluk ve riski, ödedim şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

CHP GSS primleri kaldırılsın diye imza kampanyası başlatmış diyorlar.

https://www.change.org/p/%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma-ve-sosyal-g%C3%BCvenlik-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-zorunlu-genel-sa%C4%9Fl%C4%B1k-sigortas%C4%B1-gss-prim-uygulamas%C4%B1-kald%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n?recruiter=51960362&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_page&utm_term=mob-xs-share_petition-no_msg&fb_ref=Default
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...