Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

sargerası zaten öyle raidle ölcek boss yapmazlar heralde komik olur :p

anca diğer titanlar (Aesir olanlar) falanda yardım edecek kocaman event/savaş olcak ondan sonra işte kalan titanlar dünyayı restore ederler sargerasın verdiği zararı falan, buda wow 2 ye kapı açar falan filan işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

scorch said:

Sargeras ölmeden world stone corruptlar sonra bütün titanlar kötü olur falan yada old godlar release olur bişi uydururlar yine sargeras gitsede

Bence sargeras boss olmasın zaten en son deus ex machina olur wow2 ye falan geçirtir milleti

world stone ne lan götünden element uydurma

Metzen sıçarken iyi ben sıçınca uuuuu

[video]http://youtu.be/KsMjyQGFJ0Y?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

abi sargeras ile kesin savasılcak ya, ne demek boss falan olmaz.

ulan herseyi baslatan adamla savasmayacaksak 15 yıldır ne diye warcraft serisi oynuyoruz sdsfs

deathwing olayinda diger dragonların yardım etmesi gibi, titanla arası savas olur işte sargeras'a karsı

zamanda geri gidilmesi olayi en mantıklı geleni kulağa olay dreanor olunca
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi sargeras ile kesin savasılcak ya, ne demek boss falan olmaz.

Arada sırada WoW'a gelebilecek expasionlardan bahsederken, illa biri çıkıp "Sargeras gelir onu keseriz" falan diye ne zaman birşeyler söylese, benim aklıma hem alttaki video gelir.

Video'nun 55. saniyesinde görünen arkadaş (eğer o gezegen Azeroth olsa) Sargeras'ın ölçülerinde diyebiliriz. 55. saniyeden sonrası, olası bir Sargeras ile biz faniler arasındaki dövüşü sembolize edebilir yani.

Hala oyuna boss olarak Sargeras gelecek diye düşünenlere gelsin bu video.

Edit: youtube linki eklim dailymotiondan videoyu buraya koyamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

slm,

muhtemelen Sargeras saldıracak, herbişeyi yokedeceği için tek çözüm zamanda geriye gidip bunların hiçbiri olmadan durdurmak.

orjinal Draenor kıtasındayız, orc klanları daha dark portaldan geçmemiş ama bir kısmı fel orc olmuş ama hepsi değil. Warlords dediği de orc klanlarının liderleri vs işte.

Gul'dan, Ner'zhul ve diğer bi çok karakter mevcut, hiçbiri daha ölmediği için hepsi potansiyel boss, orjinal deathwing dahil. en sonda sargerasla cenk edip çocuklara mutlu bir azeroth bırakıcaz ve hikaye biticek.

isimden çıkardıklarım bunlar 4dk içinde.

bye.

şu lore u bile okurken nasıl heyecan yapıyorum, sonra dönüp şuanki wow a bakıyorum balonlar uçurtmalar filan hevesim içimde kalıyo işte öyle...
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

Norak said:

slm,

muhtemelen Sargeras saldıracak, herbişeyi yokedeceği için tek çözüm zamanda geriye gidip bunların hiçbiri olmadan durdurmak.

orjinal Draenor kıtasındayız, orc klanları daha dark portaldan geçmemiş ama bir kısmı fel orc olmuş ama hepsi değil. Warlords dediği de orc klanlarının liderleri vs işte.

Gul'dan, Ner'zhul ve diğer bi çok karakter mevcut, hiçbiri daha ölmediği için hepsi potansiyel boss, orjinal deathwing dahil. en sonda sargerasla cenk edip çocuklara mutlu bir azeroth bırakıcaz ve hikaye biticek.

isimden çıkardıklarım bunlar 4dk içinde.

bye.

şu lore u bile okurken nasıl heyecan yapıyorum, sonra dönüp şuanki wow a bakıyorum balonlar uçurtmalar filan hevesim içimde kalıyo işte öyle...

Bu arada bunu. Yapılmışı var;

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...