Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

çocukluk asıl şeyde, orta okulda gibi "hiii ne dedi sik dediii, ooo it dedii" diyoruz. xaenini argo ile olan savaşında destekliyorum ben.

argo dediysek elit argo ama. öküz gibi sarhoş, mahalle kahvesinden çıkan abi değil.

ben hakaret olayını hiç anlayamadım. annen de gelsin dese mesela biri he der geçerim. yani biri birine neden hakaret eder onu da anlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Gulup eglenmis olmaniz , resmimi benden izin almadan degistirip dalga geciyor olmanizin hukuki baglamda suc teskil ettiginin farkinda degilsiniz saniyorum.

Hukuki olarak suç olayına girersek forum olayının altından kalkamayız Esh, o yüzden pek mantıklı bulmuyorum bu savunmanı.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

totemic said:

benım demek istediğim kendi nickleriyle döndüler esh speys falan. diğerleri feyk ya da altlarıyla geldiler hep. kim ister ki 2004'te aldıgı hesabın banlanmasını ve 2013 model hesapla yazmayı? işte esh falan bu ayrıcılağa sahip oldu. ama diğerleri hep yeniden hesap almak zorunda kaldı.

ABİ Bİ MESAJ AT ADMİNLERE
DYNAYA FELAN
BÖLE BÖLE BEN 2004 TE BANLANMIŞTIM
10 sene olmuş
açsanıza de

yada geçen gün mesela bi aktivite yaptılar
köpek yurduna 30 tl mi ne yollayınca açıyolardı
yolla açtır
kopek yurdu ne lan ailelero eniklerimi veriyo
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Esh said:

Gulup eglenmis olmaniz , resmimi benden izin almadan degistirip dalga geciyor olmanizin hukuki baglamda suc teskil ettiginin farkinda degilsiniz saniyorum.

Hukuki olarak suç olayına girersek forum olayının altından kalkamayız Esh, o yüzden pek mantıklı bulmuyorum bu savunmanı.

Sansini denemek ister misin?

Sosyal medyada sahsa edilen kifur hakaret ve bu tur asagilayici hareketler agir ceza kapsaminda.

Iki kere dusunun.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

benım demek istediğim kendi nickleriyle döndüler esh speys falan. diğerleri feyk ya da altlarıyla geldiler hep. kim ister ki 2004'te aldıgı hesabın banlanmasını ve 2013 model hesapla yazmayı? işte esh falan bu ayrıcılağa sahip oldu. ama diğerleri hep yeniden hesap almak zorunda kaldı.
su forumda adminlik yapmis olan benim hesabim 3-4 yil banli kaldi, tum mesajlarim silindi. oluyo boyle arada.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

ABİ Bİ MESAJ AT ADMİNLERE
DYNAYA FELAN
BÖLE BÖLE BEN 2004 TE BANLANMIŞTIM
10 sene olmuş
açsanıza de

yada geçen gün mesela bi aktivite yaptılar
köpek yurduna 30 tl mi ne yollayınca açıyolardı
yolla açtır

La ben bunu yaptım açmadılar adsfsdfg
Perme yemişin hocam neyini açiym dediler asfdgsdf
Sosyal ağlarda paylaş

benım istediğim sadece aynı suça aynı ceza uygulansın başka bir isteğim yok. şu kahrolası net aleminde eli yüzü düzgün tek takılabilinecek yer paticik. bir de mail gönderilsin banlanan kişiye. ''işte şu kadar banlandınız cezanız şu tarihte sona ericek ya da perma ban yediniz, nah girersin bir daha patiye.'' gibi... geçenlerde futbol bölumunden ban yemıstım 1 aylık 5 ay sonra açıldı. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

benım istediğim sadece aynı suça aynı ceza uygulansın başka bir isteğim yok. şu kahrolası net aleminde eli yüzü düzgün tek takılabilinecek yer paticik. bir de mail gönderilsin banlanan kişiye. ''işte şu kadar banlandınız cezanız şu tarihte sona ericek ya da perma ban yediniz, nah girersin bir daha patiye.'' gibi... geçenlerde futbol bölumunden ban yemıstım 1 aylık 5 ay sonra açıldı. asdf

mail atıp sorarsan cevap geliyor neden banlendiğini söyleyen
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

olum bişey söylücem. forumdaki adminler hep eski hükümlü mü lan?

hepsi bi banlanmış gelmiş.

Abi eski hükümlüden çok isyan kahramanı gibi düşün fasfasfas.
Eski kralı(mad king targaryan) öldürüp yerine geçtiler(zegna bu durumda ayyaş robert). Bazı eski kralcılar kaldı(işte yumuşak kel varys dyna titrek healer nefr ) bazıları bıraktı yerine yenileri geldi. Bazıları görevleri bırakıp üye oldular flean.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Esh said:

Sansini denemek ister misin?

Sosyal medyada sahsa edilen kifur hakaret ve bu tur asagilayici hareketler agir ceza kapsaminda.

Iki kere dusunun.

Abi abartmayın işte meseleyi, yasalar vs girmesin şurada ne güzel kaotik kaotik takılıyoz

Yasalar felan girerse gündem yüzünden ağır şıcaçrız :) Hayattan banlarlar burayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...