Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dürüm + Ayran

Somon

Öne çıkan mesajlar

ko nun heyecanı başkaydı.

ölünce np gidiyordu, o yoksa exp gidiyordu ve üzerindeki paranın yarısı öldürene geçiyordu. pve ölünce de direk exp gidiyordu. ne kadar yerin dibine soksak da gayet hardcore oyuncu kitlesine hitab eden şeyler vardı. o haftada 2 gün mü ne olan savaşta aldığım zevki çok az oyunda almıştım ben.

ama bence de en birinci daoc kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

uo tabiki
pvp sirasinda o bandaji bastiginda cantada bandajin tek parcaya dusmesi yani 1 tane kalmasi falan
geri bu bisey degil ama elinde +15 le pesinde bi ordu varken aradan hala adam almaya calismak falan
o adrenali baska biseyde yasamadim
hatirlayaniniz vardir nebulada kimseye eyvallahi olmayan Magistr B :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi bildiğin bg mg patlatıyomuşsun pvp yapıyomuşsun karusta adam basıyoduk cz atıyoduk diyor pazarda item satmak vardı abi oyunda fln diyor anlatıyor

2500 liraya char fln satmış uoda ne kadar bi char diye sordu paha biçilemez dedim dskf
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

abi ko da item upgrade de bile patlıyordu hepsine ek. ciddi ciddi şimdi hiç bir oyun o kadar hardcore bi şey yapmaya yetemez, millet oynamaz bırakır diye.

ama yine de daoc > uo > anarchy online (canıms) > wow falan işte

Age of Shadows ve sonrasında uo'da da itemın elinde patlaması durumu vardı upgrade sırasında. Hardcore diyip lütfen uo'dan yukarıda bir şey belirtmeyin ya valla bak akşam akşam.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

imamizer said:

abi ko da item upgrade de bile patlıyordu hepsine ek. ciddi ciddi şimdi hiç bir oyun o kadar hardcore bi şey yapmaya yetemez, millet oynamaz bırakır diye.

ama yine de daoc > uo > anarchy online (canıms) > wow falan işte

Age of Shadows ve sonrasında uo'da da itemın elinde patlaması durumu vardı upgrade sırasında. Hardcore diyip lütfen uo'dan yukarıda bir şey belirtmeyin ya valla bak akşam akşam.

uonun pvp si spherede güzeldi insurance falan yoktu çünkü ama melee karakterler fena bayıktı. ko ya laf atıyoruzda sphere uoda warrior oyna abi. attack verip sağ tuş basılı koşuyordun sadece. 2 mage karşılaşsan uus jux uus jux uus jux dünyanın en anlamsız pvp sini yapıoduk resmen.

pvp mekaniği olarak age of shadows çok ileri taşıdı oyunu ama bu sefer de loot moot aynı tadı kalmadı işin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...