Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Breaking Bad (2008) - AMC #2

Praetorian

Öne çıkan mesajlar

3.sezon 3. bölümdeyim bir kimyager olarak sevdim.

o kadar hype yapıp 5 para etmeyen dizilere göre her türlü şeyi içinde barındıran güzel bir dizi.

aşk,aile,suç,macera arada komedi bla bla.

overrated olup olmadığına bitirince bişey diyebilirim ama izlediğim yere kadar gayet iyi kurgulanmış sürükleyici bir dizi
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:
Ha birde sizin gözünüze çarptı mı bilmem ama, 5.sezon sanırım jesse nfs için kilo almış ve 2 ay herifi perişan halde tutuyorsun, arada todd dondurma felan getirdi sdlfjsd bakın beslioruz besili cookumuz yanlış anlaşılmasın diye eheh. O benim gözüme çok çarptı

bariz bir görünüş farklılığı vardı, benim de dikkatimi çekmişti. ama o bölümleri izlerken NFS filmini bilmiyordum.

hipster vingthor (sdfsdfSD) twin peaks'e laf etmedim bak kredibilitemi düşüremezsin ehueh. çok çabuk bitti, maç tatil oldu hükmen yenildi diyorum. yoksa dört dörtlük dizi. hele biraz lynch seviyorsanız of of. hatta şunu şuraya koyayım:

http://www.youtube.com/watch?v=khMlcTE7lw8
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bunlar evde oturup kendini parmaklayan, kimseyle geçinemiyorum ben özelim == herkes beğendiyse dizi dandiktir ben onlardan iyiyim diyen sendromlu insanlar...

kötü bir dizi breaking bad deseydim şunu hakederdim ama işte dünyanın en iyi dizisi değil bence abartıldığı kadar iyi değil dediğim için üzerime alınmıyorum. göbek pamuğunu yediririm sana çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
AMC announced this week that the "Breaking Bad" spinoff, "Better Call Saul," will premiere in November 2014, but no specific date has been released.

The series will follow sleazy attorney Saul Goodman, played by Bob Odenkirk, as he defends drug lords, criminals and those allegedly injured in minor traffic accidents.

Kasımda başlıyormuş Better Call Saul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...