Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Breaking Bad (2008) - AMC #2

Praetorian

Öne çıkan mesajlar

iyi bir dizi. ama en iyi falan değil uyuz oluyorum gerçekten. NELER var buna gelene kadar. çok fazla abartıldı dizi.

topu topu 5 karakter var. biri gerçek anlamda retard zaten. çok zeki plotlar dönüyor gibi geliyor ama baya prediktıbıl gidiyo. sky iğrenç bir karakter jesse iğrenç bir karakter retard retard zaten falan. bi gus ve mike var yan karakter olarak bide belki biraz hank.

tek karakter için izledim bitirdim diziyi izlerken de keyif aldım hakkaten çok ama öyle ahım şahım fiyüü vuhuu bir dizi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi diziye kötü dediğimi düşünüyosunuz orada yanılıyosunuz. sparkmıyım abi ben kötü diyip diyip 5 sezon izliym?

dediğim şey şu abartıldığı kadar inanılmaz değil sadece. evet wire diyeceğim shield diyeceğim suç dizisiyse olay

draması sonsuz kötüydü zaten skyler ve kardeşi zaten böyle saç baş yolduracak kadar saçma sapan karakterlerdi. e şimdi drama/crime dizi izliyosun. draması çekilir dert değil suç namına meh.

ne var? walter white var o yüzden 5 sezon izledim diziyi. karakter o kadar iyiydi ki o kadar iyiydi ki BÖEEA diye izledim 1 haftada bütün sezonları.
Sosyal ağlarda paylaş

breaking bad'den iyi dram saymanı istemiştim, cevap vermişsin.

twin peaks iki sezonluk, iptal olmuş bir dizi. yarım kalmış bir hikaye. six feet under? dostum lütfen... öbürlerinin yanında ptt 1.lig kalıyor. en üst seviye dizi değil. the shield da öyle. boardwalk empire daha top tier değil. şu an sadece şahane bir dönem dizisi. belki ileride oraya gelir.

hepsi tamamını severek izlediğim diziler. güzeller. ama bunlar mı yani breaking bad'den güzel diziler? hangi kriterlere göre? walt jr. ile skyler karakterlerini sevmedin diye mi sdfsd.

the wire top tier, ona katılıyorum. ama şu topikte neler var breaking bad'e gelene kadar denilecek bir durum olmaması lazım.

pro-tip: mad men breaking bad'den iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

harry poterla oynuomuş bakayım bi, onun dışında madman bence kadınları ile çok başarılı bir dizi, peggy olsen, mrs draper. draplerin kızı birde pete çok çok iyiler.

Tabi komposizyon tamamlanmadan bir diziye en iyi dizi demek çok yanlış, bu konuda brba bence şuana kadar en iyilerden komposizyonun bütünü açısından. Bu konuda benim sevdiğim wire, oz, var.

birde deadwood bitebilseydi keşke benim için en iyi dizilerden biridir.
Sosyal ağlarda paylaş

Growth, decay and transformation.

Giriş gelişme sonuç.

Çok güzel işleniyor, detaylar oyuncular vs vs. Ufak tefek hatalar eksikler illa olur.

Bana kalırsa en net problemi dizinin 1-2-3 ve 4-5 sezonları arasında plot kayması. Tamam zaten beklenen bir şey ama sıkıntılı geçti 3'den 4. sezona bence. 5.sezonla toparladılar.

Ha birde sizin gözünüze çarptı mı bilmem ama, 5.sezon sanırım jesse nfs için kilo almış ve 2 ay herifi perişan halde tutuyorsun, arada todd dondurma felan getirdi sdlfjsd bakın beslioruz besili cookumuz yanlış anlaşılmasın diye eheh. O benim gözüme çok çarptı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...