Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friendzone bitecek!

Shean

Öne çıkan mesajlar

Laraken said:

insanda(kadında daha barizdir) ego tatmin duygusu vardır, sen açıldıktan sonra "arkdşlğmz bzlsn istmyrm" derse yol ver.

yoksa hoşlandığını bildiğin için, seni ara ara dürtecektir egosunu tatmin etmek için. sen de "anaaa bak şimdi böyle dedi, acaba ne demek istiyor hihihiğ" diye düşüneceksin. sen bi daha zorlasan "ama bunu konuşmuştuk abdullah" diyecek falan filan.

kısacası; olmuyorsa yol vermelisin başka alternatif olmamalı.

şu adam en iyi şekilde açıklamış. tamam dostum bundan sonra o düşünceyi siliyorum. tavsiye istiyorum zaten sizden.
Sosyal ağlarda paylaş

eleman çok toy ya hiçbir halt edemez, fazla duygusal, kızın etrafında çakallar taktikleri uyguluyor parmağında oynatıyordur bizimkinin haberi bile yoktur asdasd

silkecekler ki oyunu öğreneceksin, deneyim puanı toplayacaksın sonra yetişkinler liginde bozdurup meyvesini yiyeceksin, ondan çok üzülme şöyle oldu böyle oldu diye ergen yaşlarında. ne kadar erken o kadar iyi bu konularda deneyim kazanmak.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

silkecekler ki oyunu öğreneceksin, deneyim puanı toplayacaksın sonra yetişkinler liginde bozdurup meyvesini yiyeceksin, ondan çok üzülme şöyle oldu böyle oldu diye ergen yaşlarında. ne kadar erken o kadar iyi bu konularda deneyim kazanmak.
(tu)(tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

let me tell you what will happen

oraya gideceksin gergin gergin kafa dolu. kız şu 2 şeyden birini söyleyecek:

- "bilemiyorum yaa biraz zaman istiyorum"
- "biz arkadaş kalalım".

bunlara hazırla kendini. cevabı alınca da drama girme hiç. mesela sen friendzone'lasan bir kızı ve o gelse sana erkek olsan bile direkt olarak "aa evet biz çok iyi çift oluruz haa tamam oldu" demezsin. bildiğin beyin analiz ediyor artıları ve eksileri saniyeler içerisinde, boşluğa düşüyorsun ve cevap veremiyorsun. kafasında diğer erkekleri tartacak o, seni bi değerlendirecek. o yüzden kız seninle hiç düşünmemişse bırak vakit istesin arkadaş kalalım desin sen de rahat tkaıl peki tamam diye.

tavsiyeler verilmiş zaten. baktın kem küm etti sen söyleyince rahat ol zorlama bişeyler içip evlerinize dağılın. bi de mümkünse yavşama kıza kız şaşırdıysa. ben seni 3 yıl düşünüyordum hede hödö diye

iş bitince gelip buraya yaz olanları okuyalım huehueh

been there done that.
Sosyal ağlarda paylaş

"ben böyle şeyleri sevmiyorum" da kopmuş olay.

ayrıca reddettiği zaman direk kalk masadan git. bok gibi hissetmesi lazım o olayın üzerine. hissettirmezsen sen daha çok üzülürsün.

sakın "arkadaş kalalım" falan tribine de girme. sonu sadece seni etkiliyor kızı değil. "ay bana yazmış bu gerizekaaaaalıaaa" diyip silktiredebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...