Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friendzone bitecek!

Shean

Öne çıkan mesajlar

Evet, friendzonedeyim. Troll yok. 3 senedir hoşlandığım (hoşlanma diyorum ama aşka döndü lanet olası.) kız beni 3 sene içerisinde duygularımı açıklamadığım halde friendzoneye atmıştı. Bu sürecin ilk başlarında tipsiz, "xxx senden daha çekici." gibi cümleler duyduğum için başkalarıyla sevgili oldum. Sevgililerimden biri bu kızın en yakın arkadaşlarından biriydi. Benle ayrıldıktan sonra onla iletişimini kesti. Sonrasında garip garip anlamlar çıkartıyordum. Her hareketinden. Sanki benden hoşlanıyormuş gibi. Aslında olabilir ama friendzoneye atılan bir kişi olarak zor bir durum. Hoşlanıldığını kabul etmek. Herneyse, bu sefer işleri çözmek istedim ve 1 ay boyunca arkadaşlık içeren hitap şekilleri çıkmadı. Sevgilisi yok ve peşinde koşanı çok. Tipsiz değilim ama kendime güvenimi kaybettirdi köpek. Şimdi yarın buluşuyoruz. Telefondan bizim hakkımızda birşey konuşmam gerek dedim. Sen ve ben konusu yani. Yarın duygularımı açıklayacağım. 3 senedir bu eziyetten bıktım. Ya kötü bitsin ya iyi bitsin. Kurtulayım artık bundan. Sürekli aklımda olması öldürüyor artık. Evet beyler, yarın için tavsiyeleriniz varsa söyleyin lütfen. Yarın sonucuda yazacağım. Unutmayın, hepimiz komradeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

zonede'den sonrasını okumadım

kişisel'de troll yok. boşuna ilk sayfayı sabote etmeyin.

telefon konuşmasını yazıyorum. fikir verin lütfen.

-yarın senle konuşmam gerek. buluşabilir miyiz?
-ne oldu? biri benim hakkımda birşey mi dedi?
-ne alakası var? sen ve ben ile ilgili. diğerlerinin alakası yok.
-ya böyle şeyleri sevmiyorum ben.
-ne demek istiyorsun? sevmiyorum derken?
-merakta kalıyorum--- neyse kapı çaldı yarın konuşuruz.
-şimdilik telefonda geçiştirebilirsin ama yarın lütfen geçiştirme. konuşalım düzgün şekilde. tamam mı?
-tamam.

ŞU AN O KADAR KÖTÜ BİR SON GÖRÜYORUM Kİ TÜM DÜNYAYI PATLATABİLİRİM.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer hatunu gerçekten elde etmek istiyorsan, seven silkilir silken sevilir temellerinden ayrılma. istisnasız olarak çalışır.

kendini garantiye almak istiyorsan iyicene çek kendini, sallamıyormuş gibi yap, başka kızlarla takıl et ama asla iletişimi tam olarak kesme, böyle casual olarak sallamıyormuş ama coolmuş bir edayla belli aralıklarla yemle. böyle yelteniyormuş, sinyal veriyormuş gibi yap, ertesi gün buz kes 1 hafta hiç iletişim kurma falan.

ondan sonra sen 1 adım atarsın o senin üzerine atlar.
Sosyal ağlarda paylaş

hatunu gerçekten elde etmek istiyorum. cidden kafama yerleşti kız. artık hayatımda yapamadım demek istemiyorum. yapmak istiyorum. zaten çok sık-boğaz eden biri değilim. hiçbir sevgilimde bunu yapmadım. şu olayın iyi bir şekilde sonuçlanmasını gerçekten çok istiyorum. 3 senedir ailevi sorunları çözeyim derken bitkin düştüm. sonunda çözdüm ve tek sorunum bu kaldı. tabi diğer sorunlarımda var ama hepsi rahat çözebileceğim şeyler. bu sorun içimi yıpratıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

-yarın senle konuşmam gerek. buluşabilir miyiz?
-ne oldu? biri benim hakkımda birşey mi dedi?
-ne alakası var? sen ve ben ile ilgili. diğerlerinin alakası yok.
-ya böyle şeyleri sevmiyorum ben.
-ne demek istiyorsun? sevmiyorum derken?
-merakta kalıyorum--- neyse kapı çaldı yarın konuşuruz.
-şimdilik telefonda geçiştirebilirsin ama yarın lütfen geçiştirme. konuşalım düzgün şekilde. tamam mı?
-tamam.

:(
Sosyal ağlarda paylaş

bir arkadaşım var, iyi bir şirkette çalışıyor ediyor falan ailesi çok iyi, kız çok eğitimli ayrıca baya da güzel bir kız. bu sevgilisinden ayrıldı etti falan boşlukta öyle bakınıyor ediyor. şirketten bir denyo ile tanıştı, herif bildiğin loser ötesi ama ne tip var, ne kariyer var, ne beyin var, ne para var hiçbir şey yok yani.

neyse uzatmayayım, herif abi silken sevilir, seven silkilir'i öyle güzel uyguladı ki, hiç ilgi duymayan kızı 3 ayda kendine köpek etti ve kullanıp attı yani.

kızı uyardık ettik kaç kere bana mısın demedi.

bildiğin sistem override gibi bir şey.

hile açıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...