Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friendzone bitecek!

Shean

Öne çıkan mesajlar

Shean said:

bingildak ne alakası var abi? kıza sadece abartmadan, dram katmadan hissettiklerimi anlattım. kim olursa olsun kibarca red edebilirdi. ayrıca ben bunla kanka lafından öteye gitmedim. o da sırf zamanında sinyal alamadığım için ama cidden bu ay "sinyal" alıyordum diyeyim. bu kadar iğrenç şekilde konuşulmaz. bir de çevremiz aynı. herkesin bana karşı cephe alması var. sanki kıza tecavüz ettim. rezillik.

güzel kardeşim diyeceklerimi yanlış anlamada zaten bu şekilde konuşan bir insandan kimseye hayır gelmez. züğürt tesellisi yap, zaten iğrenç bir insanmış, şanslımışım de. gerçektende öylesin bence, teselliden öte. çünkü yanlış insanla ciddi bir ilişkiye girmek senden ÇOK FAZLA şey götürür, yanlış insan olduğunu anladığında duygusal bir bağ kurduysan gerçekten sarpa sarıyor yanlış olduğunu bile bile kopamıyorsun, her harekette daha dibe batıyorsun.

onun yanında sana "kanka" diye hitap eden hiçbir kız (hadi istisna 5% olsun) seninle yatağa girmez. aseksüeldir sana karşı, ilişki düşünmez.

doğrusu yaş 18 yani, çok da analiz yapmamak gerek hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

direk anlatıyorum. olayı süslemeye gerek yok. senle sevgili olma düşüncesi tiksindiriyor beni. midemi bulandırıyor dedi. kardeşimsin düşüncesini atmış kafasında. hiç öyle muhabbetlere girmediğimiz halde. rezilsin falan. sonra "tamam sus. hoşçakal." dedim kalktım gittim. 5 kere red yedim bunla beraber. en ağırı buydu. rezillik.

Kimse kusura bakmasın da böyle bir kaltaklık katıksız bilmem kimin çocukluğu olamaz. Bu ne lan !? Direk kezban atarı ile sanki dünya üzerinde tek 250 gr. onda var hesabı triplere girmiş falan.

Ağzını burnunu kırsan kimse ayırmaya kalkmazdı o an emin ol. Ne kadar leş insanlar var arkadaş. Sonra ağlıyorlar neden tecavüz ettiler kestiler diye... Hayvana söylenmez lan böyle kelimeler !
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yalnız topice kocaman bir COOLSTORYBRO.jpg koymak istiyorum.

Ne öğütler verilmiş, ne hikayeler anlatılmış.

%90ınınız üniversite hayatını uo-wow-hede oynayarak geçirmiş insanlarsınız lan. Hayır albümü falan görmesem bilmesem, bilmemkaç senelik lurker olmasam yine dicem....

Bir tane adam da işte okuldayken ekmeğimizin peşindeydik biz şöyle oldu falan desin, yok, herkes bredpitmiş arkadaş. Herkesde bir hot sister hikayesi, herkesde bir hot friend of a friend hikayesi.

Abi hayır, adama tavsiye verirken bile "level kas", "experience point biriktir" şeklinde nasihat veren insanlarsınız ne diyim ben daha auhdajhadjkajasdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

%90ınınız üniversite hayatını uo-wow-hede oynayarak geçirmiş insanlarsınız lan. Hayır albümü falan görmesem bilmesem, bilmemkaç senelik lurker olmasam yine dicem....

Bir tane adam da işte okuldayken ekmeğimizin peşindeydik biz şöyle oldu falan desin, yok, herkes bredpitmiş arkadaş. Herkesde bir hot sister hikayesi, herkesde bir hot friend of a friend hikayesi.

Abi hayır, adama tavsiye verirken bile "level kas", "experience point biriktir" şeklinde nasihat veren insanlarsınız ne diyim ben daha auhdajhadjkajasdf.

olm burda çok güzel diye anlattığımız kızların %90ı 65 kilo 160 boy sivilce falan sen ne hayal ediyodun ki? hayvan gibi seks yaptık dediğimizde okul merdivenlerinden çıkarken kilodunu görüyoduk o yani.
Sosyal ağlarda paylaş

dövesim geldi. ben hehe modunda olduğum sırada onun bunu düşünmesi ve arkadaşlarına yayarak toplu baskı kurması şerefsizlikti. orada dövsem şu an daha rahat olurdum ama ne gereği var diyede düşünmedim değil. o yüzden dövmedim zaten. yani sonuçta diyelim 2 senelik "arkadaşsınız" ve sen bir insanı gözünde insan yerine bile koymuyorsan bu tanımını yapamadığım birşeydir ama siktir edelim. artık karakterinide gerçekten tanıdığıma göre tamamen çıkartabilirim kafamdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

ya kızın çok mu üstüne gittin naptın? kendinden soğutmak için mi böle ağır konuştu, normal değil çünkü bu.

yok ya. cidden sadece böyle böyle dedim. sevgili olmak bile istemedim. konuşmada yani. sadece söyledim. hiçbir baskı kurulmadı. insan yerine koyup konuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

bastım kahkahayı haklı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...