Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer Online yıl dönümünde kapanıyor

KingV

Öne çıkan mesajlar

AoC ile War arasında kalmış AoC'ye başlamıştım. Ama hep içimde bir War hevesi vardı. Kötüye giden bir oyunu daha kaldıramam diyip başlamaktan vazgeçmiştim.

Oyun haklarını ciddi bir firma devralıp üzerine işlese. WH40k gibi bir pve faction koysalar. grafikleri, lagı vs düzeltseler. sanırım bir çok kişi göz atmak için geri döner.

Warhammer Online 2.0 gibi. FF14 'de tuttu gördüğüm kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Başka birine vereceklerdir lisans ı felan ondan kapatıyorlardır kesin.

Bana closed beta invite gönderip kalbimi kazanmışlardı =P nonoş bliz ya da SOE 1 kere bile yollamamıştı =(

Kutulu collectors alarak teşekkür etmiştim =p ayrıca 2 account um vardı EU/US olmak üzere hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda içinde bulunduğum en güzel guildler bu oyundaydı. Pvpsinden en çok zevk aldığım oyun buydu. En çok ara vermeden oynadığım oyun buydu. Acayip moralim bozuldu duyunca ya.

Blacklisted

Ancient Order

I'd mana tap that

guildlerinde bulunmak cidden çok güzeldi.

Bu arada https://www.facebook.com/groups/475990622499065/ grubuna gelin mutlaka. İşe yarayacağından değilde güzel muhabbetler dönüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle iyi bir oyunu adam edemedikleri için utanmayıp bunca yıl açık tutmaları bile hata :P.
Potansiyeli baya yüksekti. Arena için naz yapmalar, fix leri geciktirmeler, bugları düzeltmemeler.

Oyun çıktığında para saymaktan başka birşeyler yapıyor olsalardı, şuan başka bir yerde olurlardı. Böyle salak salak konuştuğuma bakmayın. Oyun çıktığında ilk haftası bırakanlardan değilim. 1 yıl oynadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Son 3 gündür diğer oyunlara bakınıyorum. Warhammerdan sonra diğerleri çizgi filim gibi. Çuv çuv çuv ışaklar mışıklar.. yok ya olmuyor. O tad yok. Üzülüyorum harbi biri çıksa alsan şu oyunu 8 ay, 1 yıl. Oyuna çeki düzen verse tekrar sürse piyasaya.. Ama o kadar çok hata yaptılar ki.. Warhammer var olduğundan beri oyunda aktifim. Yüzlerce insanı kaybettiler. Diğer oyunları gördükten sonra ne biliyim yazık.

Diğer konu :
Ruslar, almanlar ve diğerleri İspanyollar vs.. Büyük oyun gruplarında ilerliyor. Olum bizde en son hatırladığım Aionda 80 küsür Türk`tük. İnanılmaz zevkliydi. Hatırlıyorum. Sonra ben oyunu beğenmediğimden ayrılmıştım. Warhammerda da en fazla 10 Türk olduğumuzu sayılı kez warband kurduğumuzu hatırlıyorum. Sıkı fıkı sırt sırta veren 10/15 kişi olamadık. O şekilde her oyun zevkli gelir aslında. Şu an Warda bahsettiğim olay uygulanıyor veya diğer oyunlarda da.. Varmı böyle bir grup? Katılmak isterim. Oluşturmak da isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

ea bioware'in swtor'u için oyunu öldürdü, hiç başka kabahatli yok burada. adamların elindeki kadroyu alıp ya kovdular ya swtor ekibine verdiler. oyunu iyi bile yapmışlar ki 2 yıldan sonra sıfır destek aldığı halde bugüne dek dayanmış. en dandik mmo'lara bile şuna verilen desteğin beş katı verilmiştir rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna yıllardır herhangi bir adam gibi patch gelmedi. Son zamanlarda oyunun başında 1 kişi vardı sadece. Oda event vs getiriyordu haftadan haftaya o kadar. Buna rağmen hala o kadar sadık bir sub kitlesi vardı ki anlatamam. Oyuncu azlığından filan kapanmadı yani oyun çok ciddiyim. 2 serverı açık tutmanın maliyeti hiçbirşey. Ki o iki serverda gayet doluydu. Son 1 yılda benim için oyunda olan en kötü şey scenarioları çok pis bozdular. Onun dışında iyiyede gidiyordu hani oyun. Renown dengesizliğini bitirdiler tamamen nerdeyse filan. Valla üzülüyorum düşündükçe ya.
Sosyal ağlarda paylaş

iide oyunda fena açık var. Amerikan serverda Data tutuluyor. Karak Norn da tutamıyorlar. Neden Power Level norn da almış başını gitmiş. Amerikan serverda haftanın ilk onu heykellerde gözüküyor. Adamlar çünkü adam, power nedir bilmiyolar. Zira alayı saf ölümüne dalıyolar direk TB de yok choppayla oynadım az 1 haftada 700 küsür kişi kestim rr50de. Nornda Cheater desen ganiyle.. Oyuncular o kadar kaşar olmuş ki bilinmeyen girilmeyen delik yok. Ee adam yeni almış accountu.. Neyse bi heves oyunuyo ediyo.. T4 e bir geliyo Hop karşında rr100ler çat çut 2 shut yerde.. oyuncu mu dayanır. Bilerek bıraktılar ya resmen oyunu öksüz bıraktılar... Eğer bir şirket alırsa oyunu çok işi olucak. Emsgold şu bu hepsini halletmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...