Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMAH ve Gold AH Kapanıyor

axedice

Öne çıkan mesajlar

paragon demisken suan sinir 100 peki birden cok 100 car i olan yane benim flist te bikac manyak var 2 tane 100paragonu var ustune 3uncuyu kasiyor anlamadigim exp geldiginde carlarin paragon levelda aldigi xp felanmi topliyacaklar yoksa 1 tane 100 cari olduhu icin 100den mi devam edicek
Sosyal ağlarda paylaş

msirvan said:

paragon demisken suan sinir 100 peki birden cok 100 car i olan yane benim flist te bikac manyak var 2 tane 100paragonu var ustune 3uncuyu kasiyor anlamadigim exp geldiginde carlarin paragon levelda aldigi xp felanmi topliyacaklar yoksa 1 tane 100 cari olduhu icin 100den mi devam edicek

1 tane paragon 100'ün varsa paragon 100 xp'sinden başlayarak sonsuza kadar kasmaya başlıyorsun
2 tane paragon 100'ün varsa 2*paragon 100 xp'sinden başlayarak...

diye gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

hayatta başlamam tekrar ama gold ah öyle çok kötü bi etkisi yoktu bence oyuna. rmah kötüydü tabi ona lafım yok

"AH'tan banane? Girmem AH'a olur, biter" diyenlerin en çok kaçırdıkları nokta şu: Oyunun bütün itemizasyon yapısı AH'a göre düzenlenmişti. Blizzard çakallık yaparak, daha çok para kazanmak adına oyunun en önemli dinamiklerinden birine bilerek balta vurdu. Sırf AH ve RMAH canlı olsun diye.

Çoğumuz yüzlerce saat oynadık (benim yanlış hatırlamıyorsam 300+ saat üzeri) ama adam gibi item göremedik. En iyi düşen item bana Monk fist weapon set'inin bir parçasıydı ve statları da aman aman çok iyi değildi. Mecburen AH'a yöneliyorsun satın almak için.

Oyunu item için oynuyorsun ve üst-baş gelişimi AH'sız maalesef olmuyor. Bir oyunu 300+ saat oynayıp karakteri adam edemiyorsan oyunda çok ama çok ciddi bir sıkıntı var demek değil midir?
Sosyal ağlarda paylaş

herkes sorunlu falan değil. 300+ saat az süre değil. birden fazla karakter toparlanırdı o sürede. yeteri kadar efektif oynayamamışsın demek ki.

diablo 2'ye kıyasla auction house trade için ortak bi currency getirebilme potansiyeline sahipti. bi dolu kolaylık sağlayabiliyor farklı attributeler veren itemları ararken özellikle. malesef rmah sayesinde bok oldu sonu.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay bence charı adam etmekde değildi. bi şekilde adam oluyordu zaten soulbond craftlarla. ama o kadar emek verip zaman harcayıp 'ulan acaba banada düşermi?' sorusuyla farm yapıp elde ettiğin şey sadece fiery brimstone olunca oyun bok oluyordu. trade her türlü yapılır. kimse bir daha op itemlara 1m gold bile vermeyecek. olayın güzelide bu bence
Sosyal ağlarda paylaş

abi random loot generator olayın espirisi identify ve o heyecan ya, AH bence tamamen aykırı diablo mentalitesine, sonuçta abuk subuk bir AI'yi kesiosun devamlı devamlı, herifler identifyda bir heycan olsun diye cast time getirdiler lol. hani itemlar o kadar kopyaydı ki identify olayı yoktu resmen ne çıkıcağını biliodun.

AH itemizasyonu etkiledi ya
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

oyunun ömrünü kısaltan şeyler bunlar. amaç full itemla donanmak değil bunu yaparken eğlenmek olmalı.

Kimegöre la ?
belki ben ah farmlamak istiom top 20 çar olsun istiyorum zamanım yokki günde 5-10 saat mob farmlıyayım bence "okadarda" iyi olmamış.
Isteyen ah kullanır isteyen kullanmaz komuşunun bisikletinin daha iyi olmasından göcunmak niye :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...