Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flatmate-Evarkadaşı vs

Flam

Öne çıkan mesajlar

hayattaki hedefim kanserden ölmek. İçerim yani çokça, evin içinden çok balkonda olurum bazı zamanlarda bu yüzden... mutfakta yemek yaparken de içerim bir de. o da teyzemin bulaştırdığı bir huy.

Çayımı sigaramı alır otururum balkona, kışın da ufak bir tabure atıyorum sırtıma alıyorum montumu sıcacık çayım sigaram ohhhh.

İçerim yani. Alkol olarak da akşamları bazen bir tek rakı içerim yatmadan. Alaeddin yavaşça zamanlarım geldiğinde ufaktan kederle içerim. Katılırsa ev arkadaşım buyur ederim ama. Dert değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakamıyorum yav. N'apayım.

Bu arada ne bekliyorsun? Rakı ile beraber children of the grave mi dinleyeyim. Onun yeri ayrı bunun yeri ayrı.

Bir de Alaeddin Yavaşça için türkücü dediğinizi duymazlıktan geliyorum... Hiç mi babanızla, dedenizle oturup içmediniz. Türk Sanat Müziğinin en başat sanatçılarından biridir. Hamamizade Dede Efendi kadar, Zeki Müren kadar ayrı yeri vardır. Rica ediyorum kuzum kapatalım bu bahsi. Troll soruları lütfen biraz bekletelim sonra hepinizin eline domates tutuşturup geçip oturacam sahneye söz ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer arkadaşa numaramı verdim ama ses seda yok. Zaten pek olur gibi de değil, kendimi misafir gibi hissedeceğim. Ben tutacağım arkadaşla evi beraber düzeriz kafamız rahat olur diye düşünüyorum.

Bakalım patiler ya, illa biri çıkar yani. Dersten yeni geldim zaten kafam çok dağınık. İşten çık derse git ordan eve gel falan. Life bağzen çoh sux.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yemek yaparken sigara içme alışkanlığı bile tek başına ev arkadaşı olmama sebebi.

haklısın. umarım arkadaş filan bulamaz göltoğlanı. böylece anlar sigara içmenin ne kadar kötü birşey olduğunu ve hemen bırakır.

orhan pamuk akıllı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...