Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flatmate-Evarkadaşı vs

Flam

Öne çıkan mesajlar

Lan patiler. Ev arkadaşı arıyorum. Muhtemelen kadıköy'de barlar sokağında bir evi tutacağım bilen varsa eski Yazı Cafe'nin olduğu sokakta orka apartmanı 3. kat.

Ama evi daha tutmuş değilim, ayrıca bakırköy adliyesinde çalışıyorum ve istanbul üniversitesinde okuyorum yani "avrupa yakasında tutalım bro" falan diye gelecek tekliflere açığım her türlü.

Ha bir de kural olarak bilgisayarlar falan evin salonunda bulunacak, ders çalışmaya, sevgilini atmaya falan yatak odana geç yine ama yani LoL, DoTA, WoW falan atmaya da ayının inine kaçması gibi odana kapanma. Gel beraber atalım dota mı atıyon ne atıyorsan.

İkinci olarak da ev arkadaşımın kedilere karşı alerjisinin olmaması gerekiyor. Ayrıca kedi sevmeyen biri de olmaması gerekiyor. Yani kediyle köpekle bir sorunu olmasın rica ediyorum. Zaten hayvan sevmeyen insandan bir yol olmaz.

Patisiniz siz, ne demek hayvan sevmemek.

Maddi olarak da, her türlü yeterim yardımcı olmaya da çalışırım çalışmayan öğrenci arkadaşlara. nolcak lan karşılıklı iki muhabbet ettiğim adamdan paramı mı esirgeyecem cık cık.

Evi 1000 lira ayarında düşünüyorum, 2+1 tutacağım. Depozitoyu ben verecem. O dert değil. Depozito hazır yani.

Ayrıca eşyam falan yok onları beraber düzecez. Artık azar azar düzeriz zamanla. Başka birşey gelmiyor aklıma şimdilik. Lokasyon olarak dediğim gibi kadıköy olur ya da metrobüs hattı üzerinde ya da istanbul üniversitesine yakın bir yer olabilir. Her türlü uyar yani.

Bir de sabah yedi dedi mi evden çıkarım akşam yedide filan dönerim. Devlet memuruyuz her ne kadar öğrenci olsak da. O yüzden o saatler dışında karşılıklı oturur muhabbet ederiz.

Hadi eyvallah.

PS: Cep numaram için mesaj atın patiler.

Edit: Unutmuşum, sigara içiyorum. Ama pencereye dayanıp içiyorum çoğunlukla alışkanlık. Bir de erkeğim ev arkadaşım erkek olursa iyi olur kız da olur sorun değil ama daha önceki kız ev arkadaşlarım çok pisti. Temiz olurum banyoda çok afedersin bazı şeylerimi temizlemek zorunda kalmazsın valla diyorsa olur anca. Bir de akşam sevgilim geldiğinde "eve kız arkadaş giremez" gibi dini kuralları olan biri de olmaz. Onu da söyleyeyim sonra sorun yaşamayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya moruk biraz da özellikle pati olsun istiyorum az çok UO geçmişi olan ne bileyim oturup muhabbet edebileceğim insanlar sonuçta. Bakmayın 2008 girişli gibi görünüyorum ama kapı gibi 2003 kasa accountum var on yıldır az çok bildiğim insanlar hani ben "kodumun blizzardı" dediğimde, "bilizart ne abi?" diyecek biriyle çok fazla oturup muhabbet edemem. Olay o yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Ha bir de kural olarak bilgisayarlar falan evin salonunda bulunacak, ders çalışmaya, sevgilini atmaya falan yatak odana geç yine ama yani LoL, DoTA, WoW falan atmaya da ayının inine kaçması gibi odana kapanma. Gel beraber atalım dota mı atıyon ne atıyorsan.

ahah bu kural iyiymiş =)
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Flam noyanın diğer accountumuymuş ?

Reca ederim şu lafı edip noyanı buraya summonlama kuzum. cidden ev arkadaşı bulduktan sonra summonlayıp istediğiniz gibi tartışabilirsiniz. Belli ki bir ihtiyacım var ve burada dönecek saçma bir tartışma yüzünden olacak işim olmazsa, başka yerden bulacağım bir kekoya mahkum kalırsam üzülürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

:)

Var fazla laptop. Al git banyoya, odana. Otuzbir bir haktır ve engellenemez. O başka mevzu yani.

Biz öyle yapıyoruz şu anki evde mesela. Misafir laptopu zaten gelen misafirler bizim bilgisayarlara tebelleş olmasın diye bulunduruyoruz.

Konuyu dağıtmayalım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...