Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para koymus cocugu

Nekro

Öne çıkan mesajlar

yuh :)

sen de banlan o zaman. her sequolu mevzulu topicte böyle ortalığı velveleye veriyorsun. ben sequo ile tartışırken aradan çük gibi çıkıp biri black-ice 'a para versin sussun falan diyorsun. bak şimdi ne alaka? ne kazancın var? ne oluyor bana laf edince aradan?

ben az olmayan bir kesimin rahatsız olduğu tavırlara sahip bir adama karşı tavır koyunca gelip beni darlaman sana ne kazandırıyor en çok bunu merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

bıktım her patiye girdiğimde her konuda saçtığınız nefretten amına koyim. hiç bi keyfi kalmadı buranın artık. hadi eyvallah.

umarım bu paticiği bırakma postun falandır. hakkaten senin kadar işsiz bir adam görmedim şu paticikte.

mahallede kavga eden 2 tipten temiz yüzlü ve haklı olanın dikkatini dağıtan sataşan önden yollanan böyle küçük veletler olur ya sokakta. sen tam olarak buydun paticikte.

inşallah hiçbir zaman geri gelmezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi savunduğunuz adam bana pipisi gözüküo gibi foto yollayıp al bu sana gelsin diye alıntı yaptığı için banlandı.

böyle bir adamı hakkaten savunabiliyorsunuz ya.

neymiş nefret görmek istemiomuş paticikte. "al bu penis de black-ice'a gelsin" diye post görmekten çok zevk alıyorsan özelden birbirinize yollayıp durun eğlenin.

yemin ederim dünyada yancıdan daha kötü bişey yok. özellikle de yancılığı bir amaç uğruna değil de işsizlikten yapıyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi savunduğunuz adam bana pipisi gözüküo gibi foto yollayıp al bu sana gelsin diye alıntı yaptığı için banlandı.

böyle bir adamı hakkaten savunabiliyorsunuz ya.

neymiş nefret görmek istemiomuş paticikte. "al bu penis de black-ice'a gelsin" diye post görmekten çok zevk alıyorsan özelden birbirinize yollayıp durun eğlenin.

yemin ederim dünyada yancıdan daha kötü bişey yok. özellikle de yancılığı bir amaç uğruna değil de işsizlikten yapıyorsa.

yahu burda sequo'yu tanıyan 2-3 adam var birebirde. onlarda gelip yancı denmesin diye savunmuyor zaten. bizim sequo ile ne alakamız çıkarımız olacak lan yancılık yapalım.

yiğidi öldürüp hakkını vereceksin. adam buraya ilk geldiğinde sayfa sayfa tipine mipine herşeyine sövüldü. kürt dendi bilmemne dendi sdfs. penis resmi koyup bu sana demiş aşamasına bir anda gelinmedi. bu nedenle uzatmadan kendine haline bırakın lan. adamın her mesajının altına ''aha yine geldi tipini '' demenin manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

işte ben gerekli görüyorum. gereksiz görenler, haddimi aştığımı düşünenler gerekli yerlere başvurabilir.

ya da objektif bir tavırla açısıyla beni eleştirebilir sequo'nun ekmeğine yağ sürerek bunu yapmak yerine.

hani sequo'nun kedi boku yedirme çabasını eğlenceli buldu forumun admini, şimdi kimi kime şikayet edersiniz onu da bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...