Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para koymus cocugu

Nekro

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:
bu kadar gereksiz bir tartışmaya niye girdim ben de anlamadım zaten. buyrun ortamı size bırakıyorum.

Çünkü bir değil iki dilde

http://4.bp.blogspot.com/_TfCXscIA_Gs/TEBQnoATWqI/AAAAAAAABFI/9n-ojRFYq9Y/s400/cnr.png

Fin said:

duş başlığında bile internet var

Topiğin yıldızlarından (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

valla gidiom gıcıksınız olm

bir en başında ya bence öle olsa daha mantıklı ama sonuçta koskoca dilbilgisi kuralı tabi ki böyle bir çözüm getirmek zorundalar diyemediniz lan. hayır bence de dedikleriniz çok doğru ama dilbilgisi kuralı abi napcan bu devirde internet bulunacak tabi ki gibi bir mantıkla dilbilgisi kuralı mı yazılır lan
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

İngilizce bilmeyen hırtlar gibi mageye, magenin falan demeyin şu saatten sonra, vasat halktan ayırın biraz kendinizi. Onun yerine magein, mage e derseniz en azından yediğiniz soğanın kokusu burnumuzun direğini kırmaz.

axedice said:

Ben karışıyorum. Lütfen forumun aristokrat havasını koruyalım, kendimizi vasatlığa teslim etmeyelim.

Ulan eskiden yanlış yazmak, konuşmak köylülüktü, şimdi kurallarla yazmak köylülük olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

axedice said:

Nako said:

Elini attı iPhone ye açtı

iPhone ye değil ya, iphonea iphone a. Of lan yeter

"iypıhoneye"ymiş. Köylüler...

Asıl köylü sensin.

iPhone'a yazılır. Doğrusu budur. Özel isimler Türkçe yazım kuralına göre ek aldığında okunduğu gibi ek alır ama virgülle ayrılır.

virgül değil o köylü, kesme işareti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...