Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5.4 Siege of Orgrimmar Live

bingildak

Öne çıkan mesajlar

ad3m said:

Yok zehirden haberi yoktu onu magatha grimtotem yapıyordu yamulmuyorsam.

Evet, Magatha sürdü zehri Garrosh'un haberi olmadan. (The Shattering kitabında anlatılıyor bunlar bu arada, merak edeni varsa diye söyleyeyim dedim) Bu yine de Garrosh'un şerefsiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabii. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Selamisahin said:

arcane said:

vay anasını thrall milli takım yerine galatasarayı tercih etmiş.

garrosh da grom'un evladı ha, bilmiyordum. yalnız hellscreamleşti ne demek? hellscream kahramanlık abidesidir, delikanlının hasıdır. o zamanlar musluk suyunda standarttan fazla rage vardı ondan öyle bir yanlış anlaşılma oldu.

eskiden çok hakimdim bunların loreuna. sonra wow'a expansion çıktılar, fanlarla taşak geçtiler falan. hey gidi neydin ne oldun blizzard...

Grom, Mannaroth'u kesene kadar delikanlı değildi. Mannaroth'un kanını ilk içen ork oldu. Sonrası kan, vahşet, çoluk çocuk demeden elf biçti. Sonra işte aklı başına geldi de düzelip, Mannaroth'u kesti. Oğlu da aynı lacivert işte. Kalın kafalı, iki gram güç görünce havalanıyor. G.tünü kesmek için gün sayıcam, akşam açıyorum hesabımı yeniden. Kafasını kesmek büyük zevk olacak troll shamanım için.

Vol'jin başgaaaan!

Tamam da, elf biçmek orklar için bir "sorun" değil ki?

Ki troller için de değil. Kafasına göre elf biçebilir troller de yani.

Trollbane diye bir adam var lan lolliance'da. Adam kadın çoluk çocuk demeden Troll kesiyor, O adam kahraman oluyor ama hellscream ailesi ve warsong klanı mı kötü çocuk oluyor.

Alliance kafasıyla horde oynayan gelsin az benimkiyle oynasın.

trollbane diye bi adam yok. trollbane ailenin soyadi.
trolleri coluk cocuk keserek degil, trollere karsi savasarak aliyo adam soyadini da. zaten gidip coluk cocuk troll kesmesi de pek mumkun degil insanlarin hakim oldugu kucucuk bi alanda her taraflari troll imparatorluklariyla cevriliyken.

bir de daha cok elf degil, draenei kesiyolar orclar. bloodlust olayi outlandde yasaniyo. elf yok ortalikta.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Flam said:

Selamisahin said:

arcane said:

garrosh da grom'un evladı ha, bilmiyordum. yalnız hellscreamleşti ne demek? hellscream kahramanlık abidesidir, delikanlının hasıdır. o zamanlar musluk suyunda standarttan fazla rage vardı ondan öyle bir yanlış anlaşılma oldu.

eskiden çok hakimdim bunların loreuna. sonra wow'a expansion çıktılar, fanlarla taşak geçtiler falan. hey gidi neydin ne oldun blizzard...

Grom, Mannaroth'u kesene kadar delikanlı değildi. Mannaroth'un kanını ilk içen ork oldu. Sonrası kan, vahşet, çoluk çocuk demeden elf biçti. Sonra işte aklı başına geldi de düzelip, Mannaroth'u kesti. Oğlu da aynı lacivert işte. Kalın kafalı, iki gram güç görünce havalanıyor. G.tünü kesmek için gün sayıcam, akşam açıyorum hesabımı yeniden. Kafasını kesmek büyük zevk olacak troll shamanım için.

Vol'jin başgaaaan!

Trollbane diye bir adam var lan lolliance'da. Adam kadın çoluk çocuk demeden Troll kesiyor, O adam kahraman oluyor ama hellscream ailesi ve warsong klanı mı kötü çocuk oluyor.

trolleri coluk cocuk keserek degil, trollere karsi savasarak aliyo adam soyadini da. zaten gidip coluk cocuk troll kesmesi de pek mumkun degil insanlarin hakim oldugu kucucuk bi alanda her taraflari troll imparatorluklariyla cevriliyken.

bir de daha cok elf degil, draenei kesiyolar orclar. bloodlust olayi outlandde yasaniyo. elf yok ortalikta.

Bi dahakine uzun uzun Danath Trollbane diye bir adam var derim. Sorun yok. Ayrıca Trollbane diye efsane bir silahın wielder'ı olduğunu da ayrıca belirtirim. Acaba diyorum direk gaz ve toz bulutundan mı başlasam?

Elf kesiminden bahsederken, elflerin demigodlarını bile kesmişken orclar, aksini iddia etmek biraz... Neyse ya alın bu arkadaşı... Üşendim.
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:

Flam said:

oktayca said:

bingildak said:

oktayca, sağ altta 6/6 yazıyor ya, o random generate edilen bir rakam değil, bu başlık altındaki toplam sayfa sayısı ve şu an okuduğunun kaçıncı sayfa olduğunu gösteriyor.

selam.

ooo çok bilgilisin

Sen cahilsin.

He gülüm he trolüm.

Çok coolsun <3
Sosyal ağlarda paylaş

danathin da trollerle oyle cok bi alakasi yok. orclarla savasiyo o daha cok. kilicla hele hic alakasi yok.
trollbane ismini aileye getiren, kilicin asil sahibi dedesi mi buyuk dedesi mi ne oyle birsey. onun oglu da thoras, kilic thorasla beraber mezara gidiyo. literally.

orclarin elflerle savasmasi da, draenorda yaptiklari draenei katliami yaninda kucuk catisma gibi kaliyo. soykirim yapiyolar resmen outlandde.
o alinti yapilan saurfangin domuz yememe muhabbeti de ordan geliyo.

bugun yeterince nerdlestim sanirim. oh rahatladim
Sosyal ağlarda paylaş

Hala çok uzaktayız konudan. Güruh'a ait bir klan Elf kesti diye kötü oldu ama Alliance fraksiyonuna ait bir aile ve o ailenin üyeleri var ve hatta bunlardan biri de soyunun getirdiği şan ve ihtişamla Alliance kumandanı.(House of Trollbane'dan bahsediyorum evet)

Wielder of trollbane oldukları için aldılar o adı. Wielder of Trollbane olan aile Troll'lere ağır bir soykırım uyguladığı için aldı bu adı. Yoksa kılıç kendi kendine karar verip o kadar troll'ü katletmedi. Bu ailenin üyelerinin kararlarıydı.

Bak asıl noktayı söylüyorum, "bilgisiz değilim hağyııır" diye altmetinde bağırmak istiyorsan yine sen bilirsin tabi.

Asıl Nokta. :P

Güruh'a ait bir klan Elf kesti diye kötü oldu ama Alliance fraksiyonuna ait bir aile ve o ailenin üyeleri var ve hatta bunlardan biri de soyunun getirdiği şan ve ihtişamla Alliance kumandanı. Yani alliance troll kesince güzel, warsong çıkıp elf katletince tukaka, işte bunlar hep tayyip erdoğan tipi adalet. benim katilim iyi katil onların katili oç. yok öyle dünya.

Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Çeşitli Yazışmalar

Flam said:

Selamisahin said:

arcane said:

Vol'jin başgaaaan!

Tabii asıl olay Outland'te Draenei soykırımı ama Dark Portal açıldıktan sora Elf katliamı başlıyor; Azeroth'taki durumdan bahsetmek istedim. Grom, Mannaroth'u da zaten Ashenvale taraflarında biçmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...