Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5.4 Siege of Orgrimmar Live

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Druid i napmışlar öyle yahu dün flex denedik 175k heal a felan çıktım genesis harika, ysera's gift mükemmel ama en güzeli sadece 1 glyph ile mantara healing circle (efflorance mi ne deniyor) veriyorsunuz. Mantar durduğu sürece o circle duruyor yani ellemeseniz 5 dakika boyunca geniş bir healing circle a sahip oluyorsunuz süper olmuş be =) Nerf yemesem bare, biraz da biz OP olalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen patch de düzelmişti bayağı evet, ama hala toplu dövüşülmeyen bosslarda diğerlerine göre ezik kalıyordu. Zaten healing chartları araştır en sonda hep sahaman ve druid vardı. Bu patchden sonra ne olmuştur bilmem tek mantar olayıda güzel , yanlız bir yere hedeflemeye alışmışım milleti altına mantar clicklemek ilginç olmuş alışamadım hehe. Tank kıpırdamıyorsa mantarı oraya koyuyorum heallanıyor yavrucak =)

Ha birde rejuv ve genesis ciddi mana yiyor dün uzun bir aradan sonra manamı bitirmeyi başardım biraz daha arttıracağım spirit i sanırım =D
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben firelands ortasında bırakmıştım. shaman healerdım. götümü yırtıp, mükemmel konsantrasyon vs ile tam yeterli heal dağılımı yapsam bile mana ucu ucuna yetiyordu potlarla. o sırada druid healer zıplıyıp overheal atiyordu millete... healingde de önlerdeydi.

milletten duyduğum kadarıyla bu ek pakette de gayet iyiymiş.

yani bilmiyorum, bu ek pakette druid oynamadım ama hiç inandırıcı gelmiyor. Druid sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya bu expansion da direk priest ve paladin di. Hala öylemi bilmiyorum ama shaman ve druid dipteydi arada da acaip fark vardı. Zaten o yüzden her patch 2 simi bufflıyorlar, diğerlerine ufak tefek nerfler verdiler.

Ysera's gift i nasıl talent diye koymuşlar onu anlamadım direk no brainer olmuş ya. Nature's swiftness ı bedava verdiler zaten, genesisle beraber 2 yeni skill oldu.

Ysera's Gift
100 yd range
Requires Druid
Requires level 30
Every 5 sec, heals you for 5% of your maximum health. If you are at full health, the most injured nearby ally will be healed instead.

Bir acaip ya, harika talent haha
Sosyal ağlarda paylaş

Druid dipteydi gibi sözler demeyelim lütfen. Milletin yarısı gearla 20-30k daha fazla hps yapıyordum heroic contentte.

Bu iki buff'ı görünce ekrana şöyle bir bakakaldım. Tam da resto ile hatta direk druid ile alakamı kesmişken suratıma suratıma koydular bu iki buff'ı.

Ama olsun kararlıyım. Bir daha heal atmak istemiyorum sekiz senem heal atarak geçti. Bu bufflar bile kararımdan vazgeçiremeyecek beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Heroic raidlerde pek druid almıyorlardı, burst heal diye bir seçenek olmadığı için. Druid heallayayana kadar diğer classlar direk fulluyordu zaten, druid in healları hep overheal a gidiyordu. Anca sürekli hayvani dmg olan fightlarda başa baş bir durum olabiliyordu.

Birde chartlara bakın yahu, bu dediğim fact di yani sallamasyon değil. Özellikle adamlar mushroom a el atmadan evvelki hale =)
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Heroic raidlerde pek druid almıyorlardı, burst heal diye bir seçenek olmadığı için. Druid heallayayana kadar diğer classlar direk fulluyordu zaten, druid in healları hep overheal a gidiyordu. Anca sürekli hayvani dmg olan fightlarda başa baş bir durum olabiliyordu.

Birde chartlara bakın yahu, bu dediğim fact di yani sallamasyon değil. Özellikle adamlar mushroom a el atmadan evvelki hale =)

İşte druid şarttı her an burst heal atamazsın, burst damageları çoğunlukla diğer(paladin evet) healerlar alıyordu biz de raidi her zaman belirli bir hp'de tutmayı gerçekleştiriyorduk.

Ki swiftmend+nature bilmemne ile 1 saniye içerisinde 340-350k ya yakın heal+living seed bırakan bu arada da hotları çalışan bir classtan bahsediyoruz. Cidden tankta dk neyse healda druid o.

Bir class "eksiksiz" olmamalı. Çok mantıksız. Biraz eksiği gediği olacak her class birbirini tamamlayacak. Birinin yapamadığını öbürü yapacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Raidlerde o pek öyle yürümüyor ya, en iyi guildlarda maksimum a odaklanıyorlar. Benim için hava hoşda, en kötü dedikleri durumda bile 3 healer içerisinden en fazla hps yi yapabiliyordum da biz top end guild değiliz zaten.

Ha birde daha bufflar bunlar bitmedi, living seed artık overheal olmuyor ihtiyaç kadar heallıyor birde stackliyor sanırım. Swiftmend de çıkan healing circle mantar ile sürekli hale getirilebiliyor işte. Çok harika bufflar var ama bence nerf gelecek özellikle şu ysera's gift e, feral kendini öyle bir heallıyorki onla (kedilerin glyph i felan var 20% alınan healı arttıran), acaip iyi heal veriyor, başka heal a gerek kalmıyor nerdeyse. Zaten tüm druidler herhalde onu kullanıyordur artık.

Ayı ya da hp buff ı verdiler stamina bonusu 20% lerden 40 a mı ne çıktı. Dün öyle fazla gearlı olmayan ayı gördüm 1.2m ile geziyordu öhöh dedim. Kendini 5% heallıyorsa bu elemanda öldürülmesi bayağı zor olur herhalde =D
Sosyal ağlarda paylaş

serhater said:

http://www.youtube.com/watch?v=yJ7BPOWpaig

all hail the new warchief

Olm bu ne böyle?

BU NE DEMEK LAN?

Yeminle basarım blizz ofisini keserim bütün devleri, kim yaptı bu vidyoyu hangi şorolo horde un böyle atar yemesine izin verdi ALOOOOO

METZEN AKILLI OLSUN!!!

Umarım bu yalnızca gayliance versyonudur, bunun bide HORDE versyonunu görürüz. Yoksa bonbalarım blizzin ofislerini
Sosyal ağlarda paylaş

bence atar yapıp çıkması saçma abi zaten, almışsın işte baş kenti kes kafaları bitir savaşı. ne kasıyorsun atarla falan. horde çok failledi, hak etti düşmeyi.

mülteci kamplarında başlar thrall gibi esaretten kurtulur KÜLLERİNDEN YENİNDEN DİRİLTİRDİK TAVERNA KENARLARINDAAAAAA HEEEEYYYTTT
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...