Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5.4 Siege of Orgrimmar Live

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Selamisahin said:

arcane said:

vay anasını thrall milli takım yerine galatasarayı tercih etmiş.

garrosh da grom'un evladı ha, bilmiyordum. yalnız hellscreamleşti ne demek? hellscream kahramanlık abidesidir, delikanlının hasıdır. o zamanlar musluk suyunda standarttan fazla rage vardı ondan öyle bir yanlış anlaşılma oldu.

eskiden çok hakimdim bunların loreuna. sonra wow'a expansion çıktılar, fanlarla taşak geçtiler falan. hey gidi neydin ne oldun blizzard...

Grom, Mannaroth'u kesene kadar delikanlı değildi. Mannaroth'un kanını ilk içen ork oldu. Sonrası kan, vahşet, çoluk çocuk demeden elf biçti. Sonra işte aklı başına geldi de düzelip, Mannaroth'u kesti. Oğlu da aynı lacivert işte. Kalın kafalı, iki gram güç görünce havalanıyor. G.tünü kesmek için gün sayıcam, akşam açıyorum hesabımı yeniden. Kafasını kesmek büyük zevk olacak troll shamanım için.

Vol'jin başgaaaan!

Tamam da, elf biçmek orklar için bir "sorun" değil ki?

Ki troller için de değil. Kafasına göre elf biçebilir troller de yani.

Trollbane diye bir adam var lan lolliance'da. Adam kadın çoluk çocuk demeden Troll kesiyor, O adam kahraman oluyor ama hellscream ailesi ve warsong klanı mı kötü çocuk oluyor.

Alliance kafasıyla horde oynayan gelsin az benimkiyle oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

hahaha nefreeeeett!

razorhill'e gittim TB ile darkspear askerlerini gördüm, bir de gittim orgrimmar'a baktım.

orclar çok pis tecavüz etmeli asdadsasd. alliance nasıl gelecek bakalım. ayrıca abi humanların lideri garrosh'dan çok farklı değildi, bu adam şehri alıp çıkıp gidecek mi yani? nedir hikayenin o tarafı bilen var mı?

Varian'ın Garrosh'la hiç alakası yok aslında. Hatta işte kuşatma bittikten sonra

spoiler

"Kendi aranızda seçin yeni bir Warchief, ama akıllı olun" diyip ordusunu geri çekiyor danışmanlarının "Efendim hazır bu noktada yakalamışken ezelim bitsin Horde'u" demesine rağmen

Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

bingildak said:

hahaha nefreeeeett!

razorhill'e gittim TB ile darkspear askerlerini gördüm, bir de gittim orgrimmar'a baktım.

orclar çok pis tecavüz etmeli asdadsasd. alliance nasıl gelecek bakalım. ayrıca abi humanların lideri garrosh'dan çok farklı değildi, bu adam şehri alıp çıkıp gidecek mi yani? nedir hikayenin o tarafı bilen var mı?

Varian'ın Garrosh'la hiç alakası yok aslında. Hatta işte kuşatma bittikten sonra

spoiler

"Kendi aranızda seçin yeni bir Warchief, ama akıllı olun" diyip ordusunu geri çekiyor danışmanlarının "Efendim hazır bu noktada yakalamışken ezelim bitsin Horde'u" demesine rağmen

Horde olarak o eniğin insafına kaldığımız günleri gördük ya, eyvallah blizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

varian perdelerini kaldırdığında kedi gibi bir insan aslında
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

saeros sana bir oyun bulalım yahu. böyle eğitici kamu filmleri olur yani, kötü alışkanlıkları olan arkadaşlarınızı o alışkanlıklardan (misal u....u) vazgeçirme yöntemleri anlatılır. onun gibi sdfsdf.

played 1000 saat olsun silicem akontu
şaka maka garrosh kesip çıkarım ya, bi sonraki expansion'da dönerim belki anca
Sosyal ağlarda paylaş

cairne gibi thrall gibi bir lider lazım abi horde'a hem wisdom olacak, hem experience olacak hem brute strenght veya intellect olacak.

blood elf falan olursa alliance'a para verir geçerim. ibnelerin yönettiği tarafta benim karakterim olamaz.

bence vol'jin iyi bir aday chieftainlığa.

http://static.splashnology.com/articles/WarCraft_Universe_Epic_Artworks/Voljin.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

varok saurfang müslüman çıktı abi, müslüman orc horde'a gider.

oyum saurfang'e
said:

Although the Blood Curse drove him to murder many innocents, Varok refuses to use that as an excuse: like many others, he made the decision to drink freely. Drinking the blood and his actions under the blood curse haunt him, and to this day he deeply regrets both events. Although orcs are said to be fond of pork, the sound of swine being killed when they are ready for slaughter remind him of the death screams of the draenei children, and older veterans like Varok are often troubled by the memory. It disturbed Varok so deeply that he has refused to eat pork ever since. He will not shy away from war, or hesitate to defend his people and the Horde. However, he refuses to start a war, and if it is within his power, he will prevent a warmongering spirit from doing so. Whether through actions or by words, he will stop them anyway he can... no matter what.

doğru yolu bulmuş orc zamanı geldiğinde güce yükselir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...